Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Nasza oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do właściwego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie docenianych i uznanych producentów, o różnych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Warszawie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych aut dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najlepszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.
Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za stałą opłatą, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie nabywania samochodów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wielkość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku dużej potrzeby pozyskania pojazdu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • możliwość zamiany pojazdu na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
  • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie koszty najmu
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas również może przynieść dużo korzyści. Najistotniejszą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Warszawie na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji pracownicy Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne jest wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Warszawa cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa pozwala na najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.