Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Inowrocław

Oferujemy bogaty wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów w Inowrocławiu i sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na parę dni.

Działamy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę wynajmującego oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • brak niepotrzebnych formalności
  • pełne ubezpieczenie auta
  • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • jasne warunki wynajmu

Tani wynajem busów osobowych w Inowrocławiu

Nasza flota pojazdów składa się na nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem mogą pojawić się momenty, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego Inowrocław od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Inowrocławiu w Artmech, wybierasz wysoki standard podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przystosowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w aucie zmieści się wiele bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem zaleca się zrobić choć minimalny przegląd samochodu u specjalisty, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby wymagana naprawa niektórych elementów, co również powoduje kolejne wydatki. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Inowrocławiu jest również dobrym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Przez dodaną do busa nawigację można szybko i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Inowrocławiu jest z kolei dobrym rozwiązaniem w sytuacji potrzeby przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o dużej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego rodzaju transport jest niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Inowrocław – cena

Wiele osób boi się, że wypożyczenie busa Inowrocław wiąże się z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom oczekującym doskonałej jakości, a także tanich najmów, proponujemy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Inowrocław w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.