Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Inowrocław

Oferujemy bogaty wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów w Inowrocławiu i sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na parę dni.

Działamy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę wynajmującego oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • brak niepotrzebnych formalności
 • pełne ubezpieczenie auta
 • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • jasne warunki wynajmu

Tani wynajem busów osobowych w Inowrocławiu

Nasza flota pojazdów składa się na nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem mogą pojawić się momenty, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego Inowrocław od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Inowrocławiu w Artmech, wybierasz wysoki standard podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przystosowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w aucie zmieści się wiele bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem zaleca się zrobić choć minimalny przegląd samochodu u specjalisty, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby wymagana naprawa niektórych elementów, co również powoduje kolejne wydatki. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Inowrocławiu jest również dobrym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Przez dodaną do busa nawigację można szybko i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Inowrocławiu jest z kolei dobrym rozwiązaniem w sytuacji potrzeby przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o dużej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego rodzaju transport jest niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Inowrocław – cena

Wiele osób boi się, że wypożyczenie busa Inowrocław wiąże się z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom oczekującym doskonałej jakości, a także tanich najmów, proponujemy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Inowrocław w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Inowrocław

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zorganizować pewny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Wśród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie cenionych i popularnych producentów, o wielu parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Inowrocław

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem i już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • możliwość zmiany auta na inny, jeżeli w czasie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich aktualnie przestrzeganych standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym
 • względnie niskie koszty najmu
 • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że zapewniamy dodatkowo pełne wsparcie w przypadku napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym okres trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Inowrocław

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas także może przynieść wiele korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Inowrocławiu na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po ustaleniu najistotniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Inowrocław cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok pełnej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Inowrocław pozwala na najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające z umowy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.