Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Dacia Sandero79 zł150km/doba500 złWypożycz
Renault Clio89 zł150km/doba500 złWypożycz
Citroen C4129 zł150km/doba1000 złWypożycz
Ford Focus kombi129 zł150km/doba1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Łódź i okolice

Jedną z podstawowych dziedzin naszej działalności jest wynajem aut w Łodzi oraz na terenie sąsiadujących z nią miejscowości. W ramach usług tego rodzaju współpracujemy zarówno z podmiotami instytucjonalnymi, jak i z klientami prywatnymi. Nasza oferta uwzględnia bogaty wybór samochodów osobowych, przeznaczonych dla maksymalnie 5 osób. W zależności od Państwa preferencji jesteśmy w stanie zaproponować auta o różnych parametrach technicznych i typach napędów (benzyna, LPG lub diesel), różnej pakowności czy występujące w niejednolitych klasach. Wszystkie pojazdy wypożyczane na terenie Łodzi przez Artmech posiadają ważny przegląd, wysoką sprawność oraz kompleksowe, zapewniające wysoki komfort użytkowania wyposażenie. Ponadto wszystkie pochodzą od powszechnie cenionych producentów, cieszących się dużym zaufaniem ze strony konsumentów. Spośród modeli aut uwzględnionych w naszej ofercie, wymienić można m.in. Dacię Sandero, Renault Clio, Citroena C4 czy też luksusowego i optymalnego dla rodzin Citroena Berlingo.

Długoterminowy wynajem samochodów Łódź

Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku nauczyła nas, że podstawą do osiągnięcia sukcesu w branży jest duża elastyczność względem potrzeb klienta. W związku z tym różnorodność oferta Artmech nie ogranicza się wyłącznie do bogatego asortymentu samochodów osobowych, ale obejmuje również kilka różnych modeli współpracy.

Jednym z najkorzystniejszych jest możliwość długoterminowego wypożyczania pojazdów Łódź to miasto, gdzie korzystają z tej opcji przede wszystkim klienci biznesowi. Decydując się na współpracę na okres przekraczający 30 dni, mogą oni przez długi czas użytkować nowoczesne i doskonale wyposażone auto na potrzeby swojej firmy, przy jednocześnie istotnie zredukowanych kosztach najmu.

Długoterminowy, a przez to relatywnie tani wynajem aut w Łodzi to doskonały sposób na szybkie pozyskanie pojazdu sprawnego, posiadającego ważne badania techniczne oraz w pełni przystosowanego do brania udziału w ruchu drogowym. Ponadto w ten sposób zyskują Państwo również kompleksową obsługę techniczną, przenosząc wszystkie koszty związane z amortyzacją lub serwisem wypożyczonego samochodu na naszą firmę. Dzięki czemu nie tylko zredukujesz do zera koszty napraw auta, ale również zminimalizujesz ryzyko utraty swojej mobilności. W przypadku wystąpienia ewentualnej awarii zapewniamy naszym klientom kompleksową, doraźną i bezzwłocznie realizowaną pomoc, uwzględniającą także możliwość wydania auta zastępczego na cały okres serwisowania pierwotnie wynajmowanego samochodu. Auto zastępcze oferowane jest oczywiście w tej samej klasie, którą posiadał pojazd poprzedni.

W kontekście klientów biznesowych wartością dodaną współpracy jest także możliwość odliczenia jej kosztów od odprowadzanych przez przedsiębiorstwo podatków, co finalnie przełoży się na jeszcze niższą cenę usługi.

Podsumowując, długoterminowe wypożyczenie auta w Łodzi od Artmech wiąże się z następującymi korzyściami dla klienta:

  • istotnie obniżone koszty usługi, w porównaniu do najmu krótkoterminowego,
  • możliwość szybkiego pozyskania nowoczesnego, sprawnego i komfortowego w użytkowaniu pojazdu wysokiej klasy, odbywająca się bez inwestowania trwałych środków własnych lub pochodzących z kredytu,
  • w pełni kompleksowe i całodobowe wsparcie techniczne ze strony naszej łódzkiej wypożyczalni aut osobowych,
  • wynajęcie samochodu z ubezpieczeniem w pełnym zakresie, obejmującym NNW, AC oraz OC,
  • opcja zamiany wypożyczonego auta na inne w ramach pojedynczego okresu najmu, w przypadku gdy ze strony klienta pojawią się inne, niż pierwotnie potrzeby,
  • możliwość przystosowania ruchomego wyposażenia pojazdu do indywidualnych potrzeb, co w długiej perspektywie czasu znacząco zwiększy wygodę jego użytkowania.

Jeśli zatem planujesz wynająć samochód w Łodzi na okres dłuższy, niż miesiąc, otrzymując pełną obsługę techniczną, pojazd w wysokim standardzie oraz jedną z najatrakcyjniejszych na lokalnym rynku ofert cenowych, Artmech jest partnerem dla Państwa.

Krótkoterminowy wynajem pojazdu Łódź

Pomimo tego, że wypożyczanie samochodów na okres długoterminowy stanowi bardzo opłacalne rozwiązanie w kontekście sumarycznych, ponoszonych przez klienta kosztów, to najem krótkoterminowy również odznacza się licznymi zaletami. Najważniejszą z nich jest oczywiście możliwość precyzyjnego dostosowania czasu współpracy do swoich aktualnych potrzeb.

Jeśli chodzi o usługę taką, jak krótkoterminowe wypożyczenie samochodu Łódź jest miastem, w ramach którego do dyspozycji naszych klientów oddajemy możliwość najmu pojazdów na dowolny okres – od kilku godzin, aż po kilka-kilkanaście tygodni. Dzięki czemu w naszej ofercie odnajdą Państwo odpowiedni dla siebie wariant usługi, bez względu na to, czy planujesz rodzinną wycieczkę pod Łódź, jednodniowy wyjazd służbowy do innej miejscowości, czy też dłuższa podróż zagranicę.

Wśród innych korzyści, płynących z najmu krótkoterminowego znajduje się także prosta procedura rozpoczęcia współpracy. Aby ułatwić naszym klientom ten proces oraz umożliwić jak najszybsze pozyskanie potrzebnego im pojazdu, wszelkie związane z usługą formalności ograniczyliśmy do absolutnego minimum. W związku z tym w celu wypożyczenia w Łodzi auta na okres wynoszący nie więcej niż miesiąc, wystarczy jednorazowy kontakt z naszą firmą oraz umówienie spotkania – w dogodnym dla Państwa terminie – podczas którego podpiszemy umowę. Jedyne dokumenty, których będą potrzebne do jej zawarcia to swój dowód osobisty i prawo jazdy przyszłego kierowcy wypożyczanego auta.

Skontaktować się z nami można na trzy sposoby: mailowo, telefoniczne oraz korzystając z uwzględnionego na naszej stronie modułu rezerwacji online. W dwóch pierwszych przypadkach wszelkie szczegóły współpracy, takie jak np. terminy czy miejsca odbioru i zwrotu samochodu, ustalamy w drodze rozmowy lub standardowej korespondencji. Jeżeli chodzi natomiast o trzecią opcję, interesujący Państwa model auta wraz z konkretnymi parametrami najmu wybierany jest samodzielnie, a po otrzymaniu złożonej rezerwacji niezwłocznie kontaktujemy się z potencjalnym najemcą. W tym samym miejscu można także określić wszelkie dodatkowe elementy, które mają być uwzględnione w usłudze. Może to być np. dodatkowy kierowca upoważniony do prowadzenia samochodu lub najem z opcją wyjazdu za granicę. Po wybraniu wszystkich oczekiwanych przez Państwa parametrów, nasz formularz rezerwacyjny wyliczy podsumowane koszty usługi oraz wyświetli informację o wysokości kaucji.

Bez względu na formę nawiązania kontaktu, zawsze przygotowujemy dla klientów precyzyjną i indywidualnie opracowywaną wycenę usługi wypożyczenia pojazdu na terenie Łodzi, a także przekazujemy mu komplet niezbędnych informacji dotyczących współpracy.

Artmech – cennik wynajmu aut Łódź i okolice

W Artmech mamy pełną świadomość tego, że bez odpowiednio atrakcyjnych cen na rynku nie utrzyma się nawet najlepsza wypożyczalnia samochodów Łódź jest w związku z tym jednym z miasta, w ramach którego oferujemy naszym klientom profesjonalne i precyzyjnie usługi dostosowane do ich potrzeb, a przy tym zachowujemy konkurencyjne ceny.

Bazowe ceny wypożyczenia naszych samochodów rozpoczynają się już od kwoty 79 zł z limitem km za dobę albo od 99 zł za dobę, bez limitów. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom także niską kaucję oraz nie obciążamy Państwa żadnymi dodatkowymi wydatkami, związanymi ze zwrotem pojazdu po określonej godzinie lub w weekend. W zależności od długości najmu dobowy koszt użytkowania auta może zmaleć jeszcze bardziej, jednak wszelkie tego typu zniżki ustalane są z klientem w trybie indywidualnym.

W kwestii takiej jak nasza wypożyczalnia aut Łódź jest miastem, w obrębie którego posiadamy autonomiczny oddział, dedykowany właśnie dla klientów z tego miasta oraz obszarów ościennych. Łódzka placówka Artmech mieści się przy ul. Juliana Tuwima 97, nieopodal pięknego, zabytkowego Parku 3 Maja.

Jeżeli zatem zainteresowała Państwa możliwość podjęcia współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu, Artmech – profesjonalna, pro kliencka oraz tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi.