Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Warszawa

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Warszawa oraz sposobność wypożyczenia pojazdu jedynie na parę dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grono wykwalifikowanych ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

  • pełne ubezpieczenie auta
  • profesjonalną obsługę klienta
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • brak niepotrzebnych formalności
  • przejrzyste warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach

Tani wynajem busów osobowych w Warszawie

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu opłaca się wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w Warszawie w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa Warszawa w Artmech, wybierasz wysoki standard jazdy zadbanym, nowoczesnym oraz przestronnym samochodem, przygotowanym do wygodnej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w pojeździe zmieści się duża ilość bagażu. W przypadku planowania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, przez co bez zmartwień można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym autem powinno się zrobić choć podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy nie byłaby wskazana wymiana niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Warszawie jest również polecanym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Jest to również rozwiązanie często o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Warszawie jest z kolei polecanym rozwiązaniem w sytuacji potrzeby przewiezienia większej ilości towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego rodzaju przewóz jest niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym jak i czasowym.

Wynajem busa Warszawa – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Warszawa wiąże się z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej opcji podróżowania. Kierowcom poszukującym dobrej jakości, a także niedrogich najmów, proponujemy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Warszawa przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen oraz uzyskania atrakcyjnych rabatów.