Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Warszawa

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Warszawa oraz sposobność wypożyczenia pojazdu jedynie na parę dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grono wykwalifikowanych ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • pełne ubezpieczenie auta
 • profesjonalną obsługę klienta
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • brak niepotrzebnych formalności
 • przejrzyste warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach

Tani wynajem busów osobowych w Warszawie

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu opłaca się wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w Warszawie w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa Warszawa w Artmech, wybierasz wysoki standard jazdy zadbanym, nowoczesnym oraz przestronnym samochodem, przygotowanym do wygodnej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w pojeździe zmieści się duża ilość bagażu. W przypadku planowania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, przez co bez zmartwień można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym autem powinno się zrobić choć podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy nie byłaby wskazana wymiana niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Warszawie jest również polecanym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Jest to również rozwiązanie często o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Warszawie jest z kolei polecanym rozwiązaniem w sytuacji potrzeby przewiezienia większej ilości towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego rodzaju przewóz jest niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym jak i czasowym.

Wynajem busa Warszawa – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Warszawa wiąże się z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej opcji podróżowania. Kierowcom poszukującym dobrej jakości, a także niedrogich najmów, proponujemy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Warszawa przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen oraz uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Nasza oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do właściwego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie docenianych i uznanych producentów, o różnych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Warszawie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych aut dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najlepszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.
Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za stałą opłatą, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie nabywania samochodów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wielkość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku dużej potrzeby pozyskania pojazdu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • możliwość zamiany pojazdu na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
 • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie koszty najmu
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas również może przynieść dużo korzyści. Najistotniejszą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Warszawie na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji pracownicy Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne jest wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Warszawa cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa pozwala na najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.