Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Łódź

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. Zależnie od wymagań wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Nasza działalność skupia się w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby oferujemy usługi także klientom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Łódź oraz możliwość wypożyczenia pojazdu jedynie na parę dni.

Działamy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • pełne ubezpieczenie auta
 • przejrzyste warunki wynajmu
 • profesjonalną obsługę klienta
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Łodzi

Nasza flota busów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Dlaczego opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych albo wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Łódź od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Łodzi w Artmech, zyskujesz wysoki standard podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym oraz wygodnym samochodem, przystosowanym do komfortowej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W sytuacji planowania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez zmartwień można wyruszyć nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem powinno się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. w trasie za granicą. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych części, co dodatkowo powoduje kolejne wydatki. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia Łódź jest dodatkowo dobrym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas wizyty. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką albo blaszaków w Łodzi jest natomiast polecanym sposobem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru lub przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła lub inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o dużej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego typu transport okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym jak i czasowym.

Wynajem busa Łódź – cena

Wielu klientów boi się, że wypożyczenie busa w Łodzi jest powiązane z wysokimi kosztami i w efekcie rezygnuje z tej opcji podróżowania. Użytkownikom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie niedrogich usług, zapewniamy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa w Łodzi w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

Firmowa oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje samochody przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zapewnić maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Łodzi

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do niezbędnych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania aut, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym wyjściem ze względu na:

 • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
 • możliwość zmiany pojazdu na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • relatywnie małe koszty najmu
 • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Łódź

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również może dać szereg korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Łodzi na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą i również umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Łódź cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Łódź umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.