Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Łódź

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. Zależnie od wymagań wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Nasza działalność skupia się w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby oferujemy usługi także klientom z innych terenów. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Łódź oraz możliwość wypożyczenia pojazdu jedynie na parę dni.

Działamy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • pełne ubezpieczenie auta
  • przejrzyste warunki wynajmu
  • profesjonalną obsługę klienta
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Łodzi

Nasza flota busów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Dlaczego opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych albo wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Łódź od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Łodzi w Artmech, zyskujesz wysoki standard podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym oraz wygodnym samochodem, przystosowanym do komfortowej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W sytuacji planowania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez zmartwień można wyruszyć nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem powinno się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. w trasie za granicą. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych części, co dodatkowo powoduje kolejne wydatki. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia Łódź jest dodatkowo dobrym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas wizyty. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką albo blaszaków w Łodzi jest natomiast polecanym sposobem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru lub przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła lub inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o dużej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego typu transport okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym jak i czasowym.

Wynajem busa Łódź – cena

Wielu klientów boi się, że wypożyczenie busa w Łodzi jest powiązane z wysokimi kosztami i w efekcie rezygnuje z tej opcji podróżowania. Użytkownikom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie niedrogich usług, zapewniamy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa w Łodzi w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.