Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Profesjonalna wypożyczalnia busów

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od wymagań klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, a także busy plandeki i blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy przede wszystkim na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi również odbiorcom z innych terenów. Zapewniamy wynajem długoterminowy busów, a także możliwość wypożyczenia pojazdu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasza załoga to grono wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Każdy z naszych samochodów posiada aktualny przegląd i jest w pełni sprawny technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana do swojego przeznaczenia, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty znajdują pojazdy powszechnie cenionych i uznanych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 •  Brygadierki – Citroen Jumper,
 •  Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3,
 •  Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet,
 •  Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer.

Główna siedziba Artmech, będąca jednocześnie oddziałem włocławskim, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem busa – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa wiąże się z wysokimi kosztami i w efekcie rezygnuje z tej formy podróżowania. Wychodząc naprzeciw klientom oczekującym doskonałej jakości, a jednocześnie niedrogich usług, zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Wynajem samochodów dostawczych cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych pozwala na najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty!

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie pozyskiwania samochodów, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając jednocześnie wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym wyjściem ze względu na:

 •  relatywnie niskie koszty najmu,
 •  samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW,
 •  możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym,
 •  możliwość zamiany pojazdu na inny, jeśli w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta,
 •  kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną w trybie całodobowym.

Jeśli chodzi o ten ostatni, wymieniony atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo zaznaczyć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą szereg korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w celu zrealizowania dużego, jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy konieczne będzie wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach,
 • pełne ubezpieczenie auta,
 • przejrzyste warunki wynajmu,
 • brak zbędnych formalności,
 • profesjonalną obsługę klienta,
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego

Tani wynajem busów osobowych – Nasza flota pojazdów obejmuje nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy wyłącznie pojazdy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność i niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków jest natomiast polecanym rozwiązaniem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o sporej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach i wadze. Tego rodzaju transport okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym (zaoszczędzenie pieniędzy na paliwie, które należałoby zakupić na kilka czy kilkanaście kursów samochodem osobowym), jak i czasowym (wystarczy wykonać jeden transport zamiast kilku lub kilkunastu).

Kiedy i dlaczego warto wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu okazuje się niewystarczająca. Transport gości weselnych, wyjazd na szkolenie służbowe lub konferencję czy też wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga często większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa w Artmech, zyskujesz pewność podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i wygodnym pojazdem, przystosowanym do komfortowej jazdy nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w aucie zmieści się sporo walizek, toreb, plecaków i innego bagażu, bez konieczności wykorzystywania przestrzeni siedzącej. W trakcie planowania dłuższej podróży paradoksalnie koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on w pełni sprawny technicznie, dzięki czemu bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym autem zaleca się natomiast zrobienie choć podstawowego przeglądu samochodu u mechanika, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa lub wymiana niektórych elementów, co również skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, aby klient mógł wypożyczyć u nas samochód bez konieczności wypełniania wielu dokumentów.

Bus do wynajęcia jest również polecanym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza wówczas, gdy przyjeżdża się do niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje bagażem o sporym rozmiarze. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i przede wszystkim wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie nierzadko o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki przewożące pasażerów po kolejnych miejskich atrakcjach i zabytkach.