Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Profesjonalna wypożyczalnia busów

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od wymagań klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, a także busy plandeki i blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy przede wszystkim na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi również odbiorcom z innych terenów. Zapewniamy wynajem długoterminowy busów, a także możliwość wypożyczenia pojazdu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasza załoga to grono wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Wynajem busa – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa wiąże się z wysokimi kosztami i w efekcie rezygnuje z tej formy podróżowania. Wychodząc naprzeciw klientom oczekującym doskonałej jakości, a jednocześnie niedrogich usług, zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach,
  • pełne ubezpieczenie auta,
  • przejrzyste warunki wynajmu,
  • brak zbędnych formalności,
  • profesjonalną obsługę klienta,
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego

Tani wynajem busów osobowych – Nasza flota pojazdów obejmuje nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy wyłącznie pojazdy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność i niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków jest natomiast polecanym rozwiązaniem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o sporej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach i wadze. Tego rodzaju transport okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym (zaoszczędzenie pieniędzy na paliwie, które należałoby zakupić na kilka czy kilkanaście kursów samochodem osobowym), jak i czasowym (wystarczy wykonać jeden transport zamiast kilku lub kilkunastu).

Kiedy i dlaczego warto wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu okazuje się niewystarczająca. Transport gości weselnych, wyjazd na szkolenie służbowe lub konferencję czy też wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga często większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa w Artmech, zyskujesz pewność podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i wygodnym pojazdem, przystosowanym do komfortowej jazdy nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w aucie zmieści się sporo walizek, toreb, plecaków i innego bagażu, bez konieczności wykorzystywania przestrzeni siedzącej. W trakcie planowania dłuższej podróży paradoksalnie koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on w pełni sprawny technicznie, dzięki czemu bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym autem zaleca się natomiast zrobienie choć podstawowego przeglądu samochodu u mechanika, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa lub wymiana niektórych elementów, co również skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, aby klient mógł wypożyczyć u nas samochód bez konieczności wypełniania wielu dokumentów.

Bus do wynajęcia jest również polecanym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza wówczas, gdy przyjeżdża się do niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje bagażem o sporym rozmiarze. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i przede wszystkim wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie nierzadko o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki przewożące pasażerów po kolejnych miejskich atrakcjach i zabytkach.