Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Konin

Proponujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. Zależnie od potrzeb klienta, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi też klientom z innych obszarów kraju. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Konin i sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • przejrzyste warunki wynajmu
 • profesjonalną obsługę klienta
 • pełne ubezpieczenie auta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Koninie

Nasza flota pojazdów składa się na najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, udostępniamy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Wynajmujący pojazdy cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Konin od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Koninie w Artmech, wybierasz pewność ruszania na wyjazd bezpiecznym, nowoczesnym i wygodnym samochodem, przygotowanym do komfortowej jazdy nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w aucie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez zmartwień można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym samochodem powinno się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych elementów, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Jednakże nasza firma zmniejsza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Konin jest dodatkowo polecanym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed wyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na termin wizyty. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i wygodnie przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie nierzadko o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Koninie jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, pudła czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o sporej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego typu przewóz okazuje się bardzo praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym oraz czasowym.

Wynajem busa Konin – cena

Wielu klientów obawia się, że wypożyczenie busa Konin jest powiązane z wysokimi fakturami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich najmów, zapewniamy specjalne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Konin przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen oraz uzyskania specjalnych rabatów.

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Konin

Nasza oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zapewnić pewny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie docenianych i uznanych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, ale zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Koninie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych aut dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem i już dokonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • możliwość zmiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy pojawią się dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
 • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
 • względnie małe koszty najmu

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Konin

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą dużo korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność dobrego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Koninie na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą i również umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Konin cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Konin pozwala na najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów od najniższych stawek godzinowych.

Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.