Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Konin

Proponujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. Zależnie od potrzeb klienta, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi też klientom z innych obszarów kraju. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Konin i sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • przejrzyste warunki wynajmu
  • profesjonalną obsługę klienta
  • pełne ubezpieczenie auta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Koninie

Nasza flota pojazdów składa się na najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, udostępniamy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Wynajmujący pojazdy cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Konin od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Koninie w Artmech, wybierasz pewność ruszania na wyjazd bezpiecznym, nowoczesnym i wygodnym samochodem, przygotowanym do komfortowej jazdy nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w aucie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez zmartwień można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym samochodem powinno się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych elementów, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Jednakże nasza firma zmniejsza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Konin jest dodatkowo polecanym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed wyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na termin wizyty. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i wygodnie przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie nierzadko o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Koninie jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, pudła czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o sporej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego typu przewóz okazuje się bardzo praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym oraz czasowym.

Wynajem busa Konin – cena

Wielu klientów obawia się, że wypożyczenie busa Konin jest powiązane z wysokimi fakturami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich najmów, zapewniamy specjalne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Konin przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen oraz uzyskania specjalnych rabatów.