Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Witamy w firmie rodzinnej ARTMECH! Jeśli poszukują Państwo auta pod wynajem, potrzebują usługi transportowej, bądź borykają się z koniecznością naprawy lub serwisu własnego pojazdu – trafili Państwo pod właściwy adres!

Szczycimy się szeroką ofertą usług rynku motoryzacyjnego. Posiadamy wypożyczalnię aut z szerokim wyborem modeli – od aut osobowych, poprzez busy i dostawcze, aż po lawety. Naszym celem jest zapewnienie serwisu nowoczesnego, służącego potrzebom klienta ceniącego czas i kompleksowa obsługę. Dbamy, aby proces wynajmu auta z naszej wypożyczalni, bądź serwis lub naprawa Państwa własnego pojazdu nie musiały być uciążliwym obowiązkiem, przeciwnie – aby przebiegały szybko i bezproblemowo.

W dzisiejszej dobie rynku wypełnionego niezliczona ilością firm oferujących swe usługi – nie zawsze oczekiwanej jakości – ważnym jest znalezienie takiej, która zagwarantuje Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję zarówno z jakości wykonanej usługi, jak i jej ceny. Firma ARTMECH bazuje na latach swego doświadczenia i obecności na rynku zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji jest dla nas celem numer jeden i na niej budujemy długotrwałe relacje z klientem. Wiemy, że jeśli rozpoczniesz z nami współpracę, pozostaniesz na z nami na kolejnych wiele lat!

Fachowe doradztwo

Nasi pracownicy to wykwalifikowana grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdzone samochody

Każdy samochód dostępny w naszej ofercie jest przystosowany do bezpiecznej podróży

Bezpłatna rezerwacja online

Składając zamówienie online nie ponosisz żadnych kosztów. Możesz odwołać auto do 24 godzin.

Bogata flota aut

W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy auta na różne okoliczności.