Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Łowicz

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi również odbiorcom z innych województw. Proponujemy wynajem długoterminowy busów w Łowiczu oraz sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • przejrzyste warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • pełne ubezpieczenie auta
  • profesjonalną obsługę klienta
  • brak niepotrzebnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Łowiczu

Nasza flota busów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy tylko busy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Z jakiego powodu opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego w Łowiczu w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa Łowicz w Artmech, wybierasz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przystosowanym do wygodnej jazdy do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w samochodzie zmieści się sporo bagażu. W sytuacji planowania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem prywatnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma zmniejsza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia w Łowiczu jest również dobrym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie często o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Łowiczu jest natomiast polecanym rozwiązaniem w sytuacji konieczności transportu większej partii towaru lub przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego rodzaju przewóz okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Łowicz – cena

Wielu klientów boi się, że wypożyczenie busa Łowicz jest powiązane z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej opcji przemieszczania się. Kierowcom oczekującym dobrej jakości, a jednocześnie niedrogich najmów, proponujemy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Łowicz w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.