Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Łowicz

Oferujemy szeroki wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi również odbiorcom z innych województw. Proponujemy wynajem długoterminowy busów w Łowiczu oraz sposobność wypożyczenia samochodu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • przejrzyste warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • pełne ubezpieczenie auta
 • profesjonalną obsługę klienta
 • brak niepotrzebnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Łowiczu

Nasza flota busów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy tylko busy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Z jakiego powodu opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego w Łowiczu w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa Łowicz w Artmech, wybierasz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przystosowanym do wygodnej jazdy do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w samochodzie zmieści się sporo bagażu. W sytuacji planowania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on w pełni sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem prywatnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna naprawa niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma zmniejsza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia w Łowiczu jest również dobrym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas pobytu. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie często o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Łowiczu jest natomiast polecanym rozwiązaniem w sytuacji konieczności transportu większej partii towaru lub przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o okazałych gabarytach. Tego rodzaju przewóz okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Łowicz – cena

Wielu klientów boi się, że wypożyczenie busa Łowicz jest powiązane z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej opcji przemieszczania się. Kierowcom oczekującym dobrej jakości, a jednocześnie niedrogich najmów, proponujemy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Łowicz w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Łowicz

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje samochody przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przystosowana, przez co może zorganizować pewny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o wielu parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Łowiczu

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a dodatkowo dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego oraz jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

 • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie ceny najmu
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną w trybie całodobowym
 • możliwość zamiany auta na inny, jeśli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w sytuacji napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Łowicz

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas także niesie ze sobą dużo korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno możliwość dobrego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.
Proponujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Łowicz na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania dużego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z personelem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po ustaleniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu niezbędne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Łowicz cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Łowicz pozwala na najem nowoczesnych i sprawdzonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.