Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Piotrków Trybunalski

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi też klientom z innych obszarów kraju. Oferujemy wynajem długoterminowy busów w Piotrkowie Trybunalskim oraz możliwość wypożyczenia samochodu jedynie na parę dni.

Prowadzimy działalność na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • pełne ubezpieczenie auta
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • jasne warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • profesjonalną obsługę klienta
 • brak niepotrzebnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza flota busów składa się na najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, udostępniamy wyłącznie busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Kiedy i dlaczego warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w samochodzie. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego Piotrków Trybunalski w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa w Piotrkowie Trybunalskim w Artmech, wybierasz wysoki standard jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej jazdy do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się sporo bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dzięki czemu bez obaw można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym samochodem zaleca się zrobić przynajmniej minimalny przegląd samochodu u specjalisty, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy nie byłaby wskazana wymiana niektórych elementów, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Piotrków Trybunalski jest dodatkowo przyjaznym sposobem podróżowania po mieście, przede wszystkim, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed wyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na termin pobytu. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż kilkukrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Piotrkowie Trybunalskim jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności transportu większej ilości towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego rodzaju przewóz okazuje się niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Piotrków Trybunalski – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Piotrków Trybunalski jest powiązane z wysokimi fakturami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Użytkownikom oczekującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich najmów, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Piotrków Trybunalski przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski

Firmowa oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przygotowana, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie cenionych i popularnych producentów, o niejednolitych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze inne placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Piotrkowie Trybunalskim

Poza dużą elastycznością w zakresie rodzajów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takim sposobie pozyskiwania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na:

 • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
 • możliwość zamiany auta na inny, gdy w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • względnie małe koszty najmu
 • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy ponadto całkowite wsparcie w sytuacji napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty z powodu utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą wiele korzyści. Największą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Proponujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Piotrkowie Trybunalskim na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Piotrków Trybunalski umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.