Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Piotrków Trybunalski

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi też klientom z innych obszarów kraju. Oferujemy wynajem długoterminowy busów w Piotrkowie Trybunalskim oraz możliwość wypożyczenia samochodu jedynie na parę dni.

Prowadzimy działalność na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

  • pełne ubezpieczenie auta
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • jasne warunki wynajmu- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • profesjonalną obsługę klienta
  • brak niepotrzebnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza flota busów składa się na najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, udostępniamy wyłącznie busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie pojazdy naszej floty są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Kiedy i dlaczego warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w samochodzie. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego Piotrków Trybunalski w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa w Piotrkowie Trybunalskim w Artmech, wybierasz wysoki standard jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej jazdy do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się sporo bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dzięki czemu bez obaw można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym samochodem zaleca się zrobić przynajmniej minimalny przegląd samochodu u specjalisty, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy nie byłaby wskazana wymiana niektórych elementów, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Piotrków Trybunalski jest dodatkowo przyjaznym sposobem podróżowania po mieście, przede wszystkim, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed wyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na termin pobytu. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż kilkukrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Piotrkowie Trybunalskim jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności transportu większej ilości towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez obaw o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego rodzaju przewóz okazuje się niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym , a także czasowym.

Wynajem busa Piotrków Trybunalski – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Piotrków Trybunalski jest powiązane z wysokimi fakturami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Użytkownikom oczekującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich najmów, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Piotrków Trybunalski przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.