Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Mobilny serwis opon

Mobilny serwis opon Artmech – niemal nieograniczone możliwości

W skład naszego zaplecza sprzętowego wchodzą specjalistyczne, kompleksowo wyposażone samochody, umożliwiające efektywną wymianę oraz naprawę dowolnych rodzajów opon, w tym także typu Run Flat i niskoprofilowych. Ich zabudowa rozplanowana została w sposób przemyślany i ergonomiczny, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność oraz szybkość przeprowadzanych przez nas czynności serwisowych.

Każdy mobilny samochód serwisowy posiada wygodne stanowisko do napraw opon oraz pogłębiania ich bieżnika. Ponadto, wśród urządzeń i maszyn uwzględnionych w konstrukcji pojazdów Artmech, znajdują się profesjonalne narzędzia wulkanizacyjne, takie jak m.in.:

 •  wyważarka,
 •  montażownica,
 •  pistolety (z legalizacją) do pompowania opon,
 •  komplet różnorodnych materiałów umożliwiających naprawę zniszczonego ogumienia,
 •  instalacje pneumatyczne i kompresory powietrzne,
 •  instalacje elektryczne wraz z agregatami prądotwórczymi.

Niezwykle obszerne wyposażenie, którym dysponuje nasz mobilny serwis samochodowy oraz niezależne od czynników zewnętrznych źródło prądu sprawia, że jesteśmy w stanie wydajnie pracować w dowolnym, odpowiadającym klientowi miejscu. Działamy m.in. Toruń, Płock, Włocławek, Łódź, Warszawa, Konin, Inowrocław, Bydgoszcz.

Wymiana opon cena i zakres usług

To, ile kosztuje wymiana opon w naszej firmie zależy od wielu czynników, z których najbardziej podstawowym jest oczywiście rodzaj zamawianej przez klienta usługi. Dodatkowo na wartość ostatecznej ceny będą wpływać także poszczególne parametry danego samochodu, takie jak: klasa, wielkość czy też dostępność oraz rodzaj opon.

Nasza oferta uwzględnia przede wszystkim, przeprowadzaną w czasie i w miejscu wskazanym przez klienta, wymianę opon w samochodach osobowych należących do użytkowników prywatnych oraz firm, w pojazdach flotowych i ciężarowych autach dostawczych (tiry), a także mobilny serwis ogumienia maszyn budowlanych lub naprawę opon w maszynach rolniczych. Specjalizujemy się w wulkanizacji opon zarówno dętkowych, jak i bezdętkowych, świadcząc nasze usługi całodobowo i niezależnie od warunków panujących w danej lokalizacji.

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowy zakres usług, nasz cennik, obok wymiany i serwisu opon, obejmuje również m.in.:

 •  wymianę kół,
 •  komputerowe wyważanie kół,
 • skup oraz sprzedaż ogumienia, felg i kół (w obu przypadkach nowych lub używanych),
 •  obsługę systemu kontroli ciśnienia TPMS,
 •  pompowanie opon azotem,
 •  prostowanie i naprawę felg,
 •  profesjonalne przechowywanie felg oraz opon,
 •  dojazd pod wskazany przez klienta adres (wliczony w cenę usługi).

Jeżeli chcesz poznać szczegółowy cennik wymiany opon funkcjonujący w naszym serwisie mobilnym, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z personelem Artmech. Działamy między innymi w Toruniu, Płocku, Włocławku, Łodzi, Warszawie, Koninie, Płońsku, Sochaczewie, Sieradzu, Łowiczu, Inowrocławiu, Bydgoszczy.

Wymiana opon u klienta – jak przebiega współpraca z Artmech?

Procedura współpracy z naszym mobilnym serwisem opon została skonstruowana tak, aby w maksymalnym możliwym stopniu ograniczyć czynności konieczne do wykonania ze strony klienta.

Chcąc zamówić usługę w Artmech, wystarczy wykonać jeden telefon, a następnie podczas rozmowy z naszym konsultantem ustalić najważniejsze parametry, uzależnione m.in. od typu zaistniałego uszkodzenia, rodzaju samochodu i jego ogumienia oraz lokalizacji zdarzenia. Po przekazaniu naszemu pracownikowi kluczowych informacji w tym zakresie, udzielimy pierwszych, doraźnych wskazówek, podamy szacowane koszty wykonania usługi, a także określimy w przybliżeniu czas, w jakim będziemy w stanie znaleźć się pod wskazanym przez Ciebie adresem.

W przypadku akceptacji warunków zlecenia przez klienta, natychmiast przechodzimy do jego realizacji. Dalsze etapy wymiany opon przebiegają w następującej kolejności:

 1. Jedno z naszych specjalistycznych aut serwisowych wraz załogą profesjonalnych wulkanizatorów oraz niezbędnym wyposażeniem i materiałami wyrusza z właściwego oddziału Artmech (w stosunku do podanej przez klienta lokalizacji). Faktyczny czas dotarcia na miejsce zależy od drożności dróg oraz całkowitej odległości miejsca docelowego od naszej placówki, dlatego o jakichkolwiek ewentualnych opóźnieniach informujemy Cię na bieżąco.
 2. Po przyjeździe pod umówiony adres nasi pracownicy rozkładają wyposażenie samochodu serwisowego oraz zabezpieczają swój obszar działania odpowiednimi sygnalizacjami świetlnymi.
 3. Usługę w całości przeprowadzamy na miejscu tak szybko jak tylko to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelności przeprowadzanych prac.
 4. Po zakończeniu usługi wystawiamy klientowi rachunek w postaci paragonu lub faktury VAT – w zależności od jego indywidualnych preferencji.

Dlaczego mobilny serwis opon jest rozwiązaniem lepszym niż stacjonarny zakład wulkanizacyjny?

Najbardziej oczywistą przewagą mobilnych serwisów opon nad ich konwencjonalnymi odpowiednikami jest nadmieniona już wcześniej możliwości uzyskania szybkiej, doraźnej i jednocześnie w pełni profesjonalnej pomocy, niezależnie od lokalizacji danego zdarzenia.

Mobilna wulkanizacja stanowi jednak rozwiązanie, które niesie ze sobą realne korzyści również wtedy, gdy kierowca nie znajduje się w pilnej potrzebie i jest w stanie samodzielnie dowieźć samochód pod adres określonej placówki stacjonarnej. Najważniejszą z nich jest duża oszczędność czasu, wynikająca z braku konieczności odbywania jakichkolwiek podróży związanych z wymianą lub serwisem opon. Decydując się na współpracę z Artmech, nie musisz przeszukiwać dostępnych na rynku ofert, stać w kolejce czy też oczekiwać na zwolnienie się terminu w określonym zakładzie wulkanizacyjnym. Z nami cały ten proces przeprowadzisz nawet w kilkanaście minut, przy minimalnym udziale własnym oraz z dowolnego, dogodnego dla Ciebie miejsca. Oszczędzając zarówno wspomniany wcześniej czas, jak i pieniądze wynikające z potencjalnych kosztów podróży do serwisu stacjonarnego.

Jeśli zatem zainteresowała Cię możliwość podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie mobilnej wulkanizacji, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, w celu omówienia wszelkich interesujących szczegółów dotyczących dostępnej oferty.

Główne korzyści dla firm wynikające
z usług Flotowego Serwisu Mobilnego:

 • oszczędność czasu pracy kierowców
 • ograniczenie czasu przestojów pojazdów
 • brak konieczności dojazdu do serwisu celem wykonania usług
 • oszczędność czasu dla osób zarządzających flotą – to my prowadzimy
 • karty serwisowe
 • ogumienia, pamiętamy o terminach, analizujemy ceny rynkowe i przedstawiamy gotowe  rozwiązania do Państwa akceptacji (bieżnikowanie, nacinanie, wymiana opony na nową lub używaną)
  redukcja kosztów wynikająca z oszczędności paliwa oraz dodatkowej eksploatacji auta.
 • możliwość rat lub odroczonego terminu płatności za usługę i/lub opony.

Dodatkowe argumenty:

 • terminowa, sezonowa wymiana opon lub wymiana zużytej opony na nową zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu oraz zmniejsza ryzyko ewentualnych awarii.
 • jednoczesny przegląd i serwis wszystkich pojazdów floty jednego dnia
 • stały monitoring ogumienia, dzięki któremu, zapobiegamy możliwym awariom i nadmiernemu zużyciu ogumienia oraz przestojom i dodatkowym kosztom z tym związanym.

Wieloletni staż pracy oraz liczne i intensywne szkolenia sprawiły, że nasi serwisanci posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, które nieustannie poszerzają poprzez intensywne, długotrwałe oraz certyfikowane szkolenia w kraju i za granicą. W dobie globalizacji, położyliśmy także nacisk na możliwość porozumienia się w języku angielskim.