Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Sieradz

Oferujemy bogaty wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od wymagań klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi też klientom z innych województw. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Sieradz i sposobność wypożyczenia pojazdu tylko na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • jasne warunki wynajmu
 • profesjonalną obsługę klienta
 • pełne ubezpieczenie auta
 • brak niepotrzebnych formalności- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach

Tani wynajem busów osobowych w Sieradzu

Nasza flota pojazdów składa się na nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, udostępniamy wyłącznie pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Nasi klienci doceniają je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Dlaczego warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy zwykła, czyli 5-osobowa wersja auta może okazać się niewystarczająca. Transport gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w samochodzie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Sieradz od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Sieradzu w Artmech, wybierasz wysoki standard podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym samochodem, przygotowanym do wygodnej jazdy do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W sytuacji planowania dłuższej podróży, koszt usługi może okazać się tańszy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym autem zaleca się zrobić choć podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby wymagana wymiana niektórych elementów, co dodatkowo powoduje kolejne wydatki. Ponadto nasza firma ogranicza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia w Sieradzu jest dodatkowo przyjaznym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed przyjazdem do tych i wielu innych miast, lepiej wynająć bus osobowy na termin wizyty. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i komfortowo przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie nierzadko o wiele bardziej korzystne finansowo niż kilkukrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi.

Wynajem busów z plandeką albo blaszaków w Sieradzu jest natomiast dobrym sposobem w sytuacji konieczności przewiezienia większej ilości towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o dużej przestrzeni ładunkowej, w której wygodnie i bez problemów o zniszczenie można transportować sprzęt o okazałych gabarytach. Tego rodzaju przewóz jest bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym oraz czasowym.

Wynajem busa Sieradz – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Sieradz jest powiązane z wysokimi cenami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym doskonałej jakości, a także niedrogich usług, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Sieradz przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za dobę. W
sytuacji wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Sieradz

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zorganizować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut można znaleźć pojazdy powszechnie cenionych i popularnych producentów, o różnych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, ale zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki mieszczą się także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Sieradzu

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie najmowania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne przeniesione są na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

 • relatywnie niskie koszty najmu
 • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
 • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • możliwość zamiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną 24 godziny na dobę

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Sieradz

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą wiele korzyści. Największą z nich jest z całą pewnością sposobność dobrego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Sieradz na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie mini busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w celu zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie ze specjalistami Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą i również umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Sieradz cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Sieradz umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów od najniższych stawek godzinowych.

Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.