Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet i autolawet Artmech

Oferujemy profesjonalny wynajem lawet dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w przypadku zapotrzebowania klienta, świadczymy również usługi dla podmiotów z innych obszarów Polski. Gwarantujemy korzystny, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, przez jaki okres chcesz korzystać z usługi. Zapewniamy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Bogate doświadczenie oraz zdobyte przez ten czas kwalifikacje gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, jak i ich cen. Ważne są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą pomocą w zakresie wyboru dopasowanego pojazdu.

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech?

Ceny rozpoczynają się już od 250 zł za dzień. Pobierana jest również kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja jest zwracana w chwili zwrotu samochodu, jednak nie wcześniej, niż zostanie uregulowana pełna płatność za wypożyczenie. Konkretna cena wynajmu lawety zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim od długości okresu wynajęcia. W przypadku stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Bogata flota samochodów

Wybór właściwej autolawety to podstawa. Pojazdów tego rodzaju na rynku jest wiele. Zdecydowaliśmy się na samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasz asortyment obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter czy Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, niskim zużyciem paliwa oraz przede wszystkim wysoką bezawaryjnością, co potwierdzają liczne testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz portale polskie i zagraniczne, a także doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet dysponuje bogatą flotą samochodów. Wszystkie oferowane przez nas auta są w pełni sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są bogato wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (posiadają m.in. ABS, homologacje pomocy drogowej, mocne, nowe wyciągarki, ESC i inne) oraz wygody (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek samochodów. Są sterowane za pomocą pilotów znajdujących się w kabinach pasażerskich. Pojazdy mieszczą wygodnie nawet do 7 pasażerów.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Można to zrobić na kilka sposobów – drogą telefoniczną, internetową lub też osobiście w jednym z naszych oddziałów. W przypadku zamówienia internetowego, należy wejść na podstronę dotyczącą wynajmu wybranego modelu auta, a następnie określić miasto, datę i godzinę odbioru, a także tożsame informacje w zakresie zwrotu pojazdu.

Punkty odbioru i zwrotu lawet to:

– Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53,

– Łódź przy ulicy Tuwima 97,

– Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1,

– Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka.

Złożenie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Ponadto można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego warto wynająć autolawetę

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, często jednak są to przypadki sporadyczne lub jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego pojazdu byłoby po prostu nieopłacalne. Wówczas najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety w profesjonalnej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie polecana opcja, gdy konieczne okazuje się zorganizowanie transportu pojazdu z zagranicy. Zakup auta poza Polską jest zwykle bardzo opłacalny, jednak często przed nabywcą pojawia się problem, jak przewieźć pojazd, aby koszty całego przedsięwzięcia nie wzrosły za bardzo. Niegdyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin oraz holowanie auta przy pomocy drugiego auta. Nie jest to jednak wygodne, ani tym bardziej bezpieczne rozwiązanie ze względu na liczne nierówności na drogach. Najlepsze, a przy tym najbardziej korzystne finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety. Pojazd ten jest wyposażony w system hydrauliczny umożliwiający łatwe i wygodne opuszczanie platformy i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Dzięki temu auto przez całą drogę znajduje się bezpiecznie na platformie, zamiast być holowanym po drodze. Nie trzeba się więc obawiać ewentualnych skutków zakrętów pokonanych przy większej prędkości. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że samochód nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego.

Oszczędności jakie daje wynajęcie autolawety

Skorzystanie z autolawety sprawdza się w przypadku zarówno krótkich, jak i długich tras. Co ważne wynajem lawet nie kosztuje wiele, a ponadto często sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty całej operacji.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC i często również AC. Nie ma więc obowiązku jego zakupu, podobnie jak ponoszenia wydatków związanych z regularnym serwisowaniem pojazdu czy też wykonywaniem corocznych przeglądów technicznych. Ze względu natomiast na dużą dostępność różnorodnych modeli, klient ma możliwość wyboru pojazdu, który będzie najlepiej odpowiadał określonym potrzebom i wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.