Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Toruń

Proponujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. Zależnie od wymagań wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent niedaleko Włocławka. Nasza działalność skupia się w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi też klientom z innych terenów. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Toruń oraz sposobność wypożyczenia pojazdu tylko na parę dni.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • pełne ubezpieczenie auta
 • możliwość wynajmu krótko – i długoterminowego
 • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • jasne warunki wynajmu
 • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Toruniu

Nasza flota busów składa się na najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, udostępniamy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie nasze busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także pojazdów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Kiedy i dlaczego warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się momenty, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Konferencję albo wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w aucie. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa Toruń osobowego od firmy Artmech.

Wybierając wynajem busa w Toruniu w Artmech, zyskujesz pewność ruszania na wyjazd bezpiecznym, nowoczesnym oraz przestronnym pojazdem, przystosowanym do komfortowej jazdy do 9 osób w pojeździe. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w pojeździe zmieści się sporo bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt usługi może okazać się znacznie niższy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dzięki czemu bez zmartwień można wyjechać nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby mieć pewność, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a ponadto nie wiadomo, czy nie byłaby wymagana wymiana niektórych elementów, co również skutkuje dodatkowymi wydatkami. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia w Toruniu jest również przyjaznym sposobem jazdy po mieście, przede wszystkim, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Z tego powodu przed wyjazdem do tych i wielu innych miast, warto wynająć bus osobowy na czas pobytu. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż kilkukrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Przez dodaną do busa nawigację można sprawnie i wygodnie przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką w Toruniu lub blaszaków jest natomiast polecanym sposobem w przypadku potrzeby przewiezienia większej partii towaru czy też przeprowadzki. Aby nie jeździć kilkukrotnie przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, oszczędniej jest zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego rodzaju transport jest niezwykle praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym oraz czasowym.

Wynajem busa Toruń – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa w Toruniu jest powiązane z wysokimi fakturami i w efekcie rezygnuje z tej opcji przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie niedrogich najmów, oferujemy konkurencyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa w Toruniu przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania specjalnych rabatów.

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Toruń

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy udostępniamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zorganizować pewny komfort wykorzystania wypożyczonego samochodu dostawczego.

Wśród naszej floty znajdują się pojazdy powszechnie cenionych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3• Brygadierki – Citroen Jumper

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Toruniu

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najbardziej korzystnych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już przeprowadzonym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie najmowania aut, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie koszty najmu
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
 • możliwość zmiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane samochody.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Toruń

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres także może dać wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno sposobność dobrego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Toruniu na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Toruń cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Toruń umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.