Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Płońsk

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W stosunku od potrzeb klienta, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi też odbiorcom z innych terenów. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Płońsk oraz sposobność wypożyczenia samochodu tylko na kilka lub kilkanaście dni.

Prowadzimy działalność na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

  • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • pełne ubezpieczenie auta
  • przejrzyste warunki wynajmu
  • brak niepotrzebnych formalności
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • profesjonalną obsługę klienta

Tani wynajem busów osobowych w Płońsku

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. W zależności od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Czemu opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się momenty, kiedy zwykła, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Konferencję albo wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Płońsk w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa w Płońsku w Artmech, zyskujesz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym oraz przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w pojeździe zmieści się duża ilość bagażu. W trakcie przygotowywania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dzięki czemu bez zmartwień można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby mieć pewność, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy nie byłaby konieczna wymiana niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma ogranicza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Płońsk jest dodatkowo przyjaznym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Z tego powodu przed wyjazdem do wspomnianych miast, można wynająć bus osobowy na termin wizyty. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i komfortowo przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Płońsku jest natomiast polecanym sposobem w sytuacji konieczności przewiezienia większej partii towaru albo przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego typu przewóz okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym , a także czasowym.

Wynajem busa Płońsk – cena

Wielu klientów obawia się, że wypożyczenie busa Płońsk jest powiązane z wysokimi cenami i w efekcie rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich usług, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Płońsk przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.