Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Płońsk

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W stosunku od potrzeb klienta, możemy zapewnić busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi też odbiorcom z innych terenów. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Płońsk oraz sposobność wypożyczenia samochodu tylko na kilka lub kilkanaście dni.

Prowadzimy działalność na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalne usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w tematyce wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • pełne ubezpieczenie auta
 • przejrzyste warunki wynajmu
 • brak niepotrzebnych formalności
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • profesjonalną obsługę klienta

Tani wynajem busów osobowych w Płońsku

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Najkrótszy okres wynajmu busa to jeden dzień. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy tylko pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. W zależności od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Czemu opłaca się wynająć bus w Artmech?

Czasem zdarzają się momenty, kiedy zwykła, tzn. 5-osobowa wersja samochodu może okazać się niewystarczająca. Konferencję albo wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Płońsk w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa w Płońsku w Artmech, zyskujesz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym oraz przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w pojeździe zmieści się duża ilość bagażu. W trakcie przygotowywania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dzięki czemu bez zmartwień można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby mieć pewność, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy nie byłaby konieczna wymiana niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma ogranicza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Płońsk jest dodatkowo przyjaznym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się szybkim tempem, bez niepotrzebnych problemów. Z tego powodu przed wyjazdem do wspomnianych miast, można wynająć bus osobowy na termin wizyty. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i komfortowo przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Płońsku jest natomiast polecanym sposobem w sytuacji konieczności przewiezienia większej partii towaru albo przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez problemów o zniszczenie można przewozić nawet sprzęt o wielkich gabarytach. Tego typu przewóz okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym , a także czasowym.

Wynajem busa Płońsk – cena

Wielu klientów obawia się, że wypożyczenie busa Płońsk jest powiązane z wysokimi cenami i w efekcie rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a jednocześnie tanich usług, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Płońsk przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Płońsk

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach dostarczanej usługi udostępniamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest właściwie przystosowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Pośród naszej floty znajdują się pojazdy ogólnie cenionych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Płońsku

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.
Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie nabywania aut, wszystkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
 • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę• względnie małe ceny najmu
 • możliwość zamiany pojazdu na inny, jeśli w trakcie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie przestrzeganych standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy dodatkowo pełne wsparcie w sytuacji napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Płońsk

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również może przynieść wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością sposobność dobrego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Płońsku na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z pracownikiem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Płońsk cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Płońsk umożliwia najem nowoczesnych i sprawdzonych busów od najniższych stawek godzinowych. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.