Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Każdy z naszych samochodów posiada aktualny przegląd i jest w pełni sprawny technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana do swojego przeznaczenia, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty znajdują pojazdy powszechnie cenionych i uznanych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  •  Brygadierki – Citroen Jumper,
  •  Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3,
  •  Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet,
  •  Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer.

Główna siedziba Artmech, będąca jednocześnie oddziałem włocławskim, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem samochodów dostawczych cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych pozwala na najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty!

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie pozyskiwania samochodów, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając jednocześnie wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym wyjściem ze względu na:

  •  relatywnie niskie koszty najmu,
  •  samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW,
  •  możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym,
  •  możliwość zamiany pojazdu na inny, jeśli w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta,
  •  kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną w trybie całodobowym.

Jeśli chodzi o ten ostatni, wymieniony atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo zaznaczyć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą szereg korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w celu zrealizowania dużego, jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy konieczne będzie wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto