Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Sochaczew

Oferujemy szeroki wybór busów do wynajęcia. Zależnie od potrzeb klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Nasze biura mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w przypadku potrzeby możemy zaproponować usługi też klientom z innych terenów. Zapewniamy wynajem długoterminowy busów Sochaczew i możliwość wypożyczenia pojazdu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grono wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

 • pełne ubezpieczenie auta
 • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • przejrzyste warunki wynajmu
 • brak zbędnych formalności

Tani wynajem busów osobowych w Sochaczewie

Nasza flota busów składa się na najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, udostępniamy tylko busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie nasze busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za bezawaryjność, wysoką wygodę użytkowania, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Dlaczego warto wynająć bus od firmy Artmech?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy zwykła, tzn. 5-osobowa wersja samochodu okazuje się niewystarczająca. Konferencję albo wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego Sochaczew w naszej firmie.

Decydując się na wynajem busa w Sochaczewie w Artmech, wybierasz pewność jazdy zadbanym, nowoczesnym i wygodnym pojazdem, przygotowanym do wygodnej podróży do 9 osób w pojeździe. Spora przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w pojeździe zmieści się wiele bagażu. W sytuacji planowania dłuższej podróży, koszt usługi może okazać się tańszy niż koszt wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, przez co bez zmartwień można wyruszyć nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u specjalisty, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. w trasie za granicą. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby wymagana wymiana niektórych części, co dodatkowo powoduje kolejne wydatki. Jednakże nasza firma stara się ograniczyć zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia Sochaczew jest również przyjaznym sposobem jazdy po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, można zarezerwować bus osobowy na termin pobytu. Przez dodaną do busa nawigację można szybko i komfortowo przemieszczać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż kilkukrotne płacenie za taksówki przewożące pasażerów po kolejnych miejskich atrakcjach i zabytkach.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Sochaczewie jest natomiast polecanym rozwiązaniem w przypadku konieczności transportu większej partii towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, pudła lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o sporej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez obaw o zniszczenie można transportować sprzęt o wielkich gabarytach. Tego typu przewóz okazuje się bardzo praktyczny i wiąże się z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym , a także czasowym.

Wynajem busa Sochaczew – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Sochaczew jest powiązane z wysokimi kosztami i przez to rezygnuje z tej formy podróżowania. Kierowcom oczekującym dobrej jakości, a także niedrogich najmów, proponujemy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Sochaczew przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Ale w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych rabatów.

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Sochaczew

Firmowa oferta dedykowana jest w takim samym stopniu Klientom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zapewnić maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer/li>
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3/li>
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet/li>
 • Brygadierki – Citroen Jumper

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Sochaczewie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takim sposobie nabywania samochodów, wszystkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • relatywnie niskie ceny najmu
 • możliwość zmiany auta na inny, jeśli w czasie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
 • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane samochody.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Sochaczew

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas także może dać dużo korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Sochaczewie na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy konieczne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Sochaczew cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Sochaczew umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.