Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Usługi transportowe

Firma Artmech oferuje usługi transportowe pojazdami o dmc 3,5t na
terenie UE. Realizujemy transport ekspresowy ze szczególną dbałością
o bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz z naciskiem na terminowość ładowania i dostarczania przesyłek. Nasza flota oferuje pojazdy zaopatrzone w systemy nawigacji oraz  prowadzone przez profesjonalnych kierowców. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

W zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować busy blaszaki,
busy plandeki, kontenery i
plandeki (firanki).

Wycena transportu

Dokonywana jest indywidualnie dla każdego ładunku. Rzetelna wycena
oparta jest na następujących informacjach otrzymanych od naszego
klienta:

  • Parametry ładunku – ilość w sztukach, waga w kilogramach, gabaryty czyli wysokość, długość, szerokość
  • Trasa – dokładne adresy załadunku i rozładunku
  • Terminy – daty i godziny nadania, daty i godziny dostarczenia

Fachowe doradztwo

Nasi pracownicy to wykwalifikowana grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdzone samochody

Każdy samochód dostępny w naszej ofercie jest przystosowany do bezpiecznej podróży

Bezpłatna rezerwacja online

Składając zamówienie online nie ponosisz żadnych kosztów. Możesz odwołać auto do 24 godzin.

Bogata flota aut

W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy auta na różne okoliczności.

Kompleksowy transport krajowy i międzynarodowy

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne usługi transportowe, które świadczymy klientom na terenie całego kraju, a także poza jego granicami na obszarze Europy. Dysponujemy samochodami o masie nieprzekraczającej 3,5 tony, w pełni sprawnymi, z ważnymi przeglądami technicznymi. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Proponujemy bardzo atrakcyjne stawki za świadczone usługi. Cennik usług transportowych zależy od wielkości zlecenia, długości trasy, ładunku oraz stopnia skomplikowania. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Wszystkim korzystającym z naszej oferty gwarantujemy ekspresowy czas realizacji oraz pewność, że za kierownicami pojazdów siedzą doświadczeni, zawodowi kierowcy z długim stażem i niezbędnymi uprawnieniami.

Bogaty wybór pojazdów oraz duża flota sprawiają, że jesteśmy w stanie z powodzeniem zrealizować każde zadanie. Auta zostały wyposażone w nawigację, dzięki czemu kierowcy zawsze wybierają optymalną trasę, omijają utrudnienia, korki i dowożą towary na czas.

Długoletnie doświadczenie na tym polu pozwala nam zapewniać naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Towary przewożone są z zachowaniem największego bezpieczeństwa – na paletach przystosowanych do tego celu lub luzem. Zawsze wykorzystujemy przestrzeń dostępną w naszych pojazdach w sposób maksymalny, aby przewieźć żądaną ilość towaru w jak najkrótszym czasie.

Naszą specjalność stanowi nie tylko tani transport, ale przede wszystkim transport solidny, spełniający najwyższe międzynarodowe standardy. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa działające w różnych branżach. Przez okres bytności na rynku zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami na stałe.

Na życzenie zapewniamy również transport ekspresowy, realizowany przez naszych najlepszych kierowców. Cenimy czas klientów i wiemy, jak ważne w działalności firmy jest to, aby towary dotarły do miejsca przeznaczenia w niezwykle krótkim terminie.

Tani transport do 3,5 tony

Każde zlecenie jest dokładnie omawiane z klientami. Ustalamy miejsce, z którego zabieramy towary, destynację, termin realizacji oraz dokonujemy indywidualnej wyceny. W naszej pracy przestrzegamy zapisów Ustawy o Prawie Drogowym i innych przepisów obowiązujących na terenie UE. Transport krajowy i międzynarodowy to usługi, które wymagają najwyższej staranności, posiadania nowoczesnej floty oraz umiejętności radzenia sobie z formalnościami.

Zajmujemy się kwestiami logistycznymi oraz formalno-prawnymi w imieniu klientów. Doskonale organizujemy zlecony transport towarów w taki sposób, aby jak najbardziej ich odciążyć i zapewnić duży komfort psychiczny. Transportowane dobra, samochody oraz kierowcy są ubezpieczeni na wypadek niespodziewanych okoliczności. Transport do 3,5 tony jest wyjątkowo dobrym wyborem, jeżeli zależy Ci na szybkości oraz niskiej cenie.

Przewozimy ponadto towary delikatne, wymagające specjalnego traktowania. Wiemy, jak je zapakować i umieścić w pojazdach, żeby nic im się nie stało w trakcie przewożenia. Jako nowoczesna firma transportowa stale szukamy nowych kierunków rozwoju i dróg, którymi moglibyśmy podążać, aby nasza firma jeszcze lepiej odpowiadała na zmieniające się potrzeby rynku. Dlatego świadczymy przewozy transportowe dla szerokiego grona zleceniodawców.

Pomagamy w zaopatrywaniu przedsiębiorców działających w branży spożywczej, którym zależy na terminowych dostawach z hurtowni. Przewozimy materiały budowlane, organizujemy przeprowadzki na mniejszą i większą skalę. Transportujemy:

– maszyny,

– urządzenia,

– meble,

– sprzęt elektroniczny,

– AGD,

– i inne towary, w zależności od życzenia.

Zajmujemy się przewozem towarów o różnych, również niestandardowych rozmiarach.

Jeżeli chodzi o usługi transportowe cennik zawsze dostosowujemy do naszych klientów, oferując atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy w stanie zaproponować ceny specjalne dla osób decydujących się na dłuższą współpracę. Zasady, na których działa nasza firma są jasne i przejrzyste. Nie zaskoczymy Cię żadnymi ukrytymi opłatami – od samego początku wiesz, za co płacisz.

Tani transport na terenie Polski i UE

Wspieramy klientów już od pierwszego kontaktu – doradzamy w wyborze odpowiednich samochodów, dopasowanych do rodzaju przewożonego towaru. Starannie planujemy trasę, aby pomóc zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, wybierając nasz tani transport. Na bieżąco monitorujemy wszystkie pojazdy. Wiemy zatem, gdzie się aktualnie znajdują. Utrzymujemy stały kontakt z kierowcami – w razie jakichkolwiek zmian reagujemy błyskawicznie. Oferujemy również bieżące powiadomienia o dostarczeniu towarów w formie elektronicznej. Korzystając z naszych usług, możesz w każdej chwili dowiedzieć się, w którym miejscu znajdują się transportowane rzeczy.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami kryzysowymi. Wiemy, że przewozy towarów należą do usług, które wiążą się z dużym stresem właścicieli transportowanych przedmiotów. Z nami zyskujesz pełne bezpieczeństwo i pewność, że każda usługa transportowa zostanie wykonana rzetelnie. Nasze pojazdy są nowymi modelami, wyposażonymi w liczne technologie zwiększające bezpieczeństwo jazdy i komfort prowadzenia. Dzięki temu kierowcy są wypoczęci i mogą skupić się na drodze.

Można się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo. Za pośrednictwem internetu możesz bezpłatnie zarezerwować pojazdy. Nasi pracownicy chętnie wyjaśnią szczegóły oferty i zaproponują korzystne warunki. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. W epoce globalizacji, aby pozostać na rynku, musimy dostosowywać ofertę do wymagań klientów. Dlatego zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją, proponując Ci rozmaite warianty współpracy, dopasowane do konkretnych preferencji i profilu działalności.

Z naszymi klientami pragniemy budować długotrwałe relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i solidnym podejściu. Posiadamy punkty w kilku miejscach w kraju, dzięki czemu możemy szybko pojawić się we wskazanym przez Ciebie miejscu i odebrać towary.

Serdecznie zpraszamy do rozpoczęcia współpracy.