Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Płock

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Siedziby naszych oddziałów znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Nasza działalność skupia się w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych obszarów kraju. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Płock oraz możliwość wypożyczenia pojazdu tylko na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • pełne ubezpieczenie auta
  • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • jasne warunki wynajmu
  • brak zbędnych formalności
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego

Tani wynajem busów osobowych w Płocku

Nasza flota busów obejmuje nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie nasze busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Z jakiego powodu warto wynająć bus w Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych albo wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w Płocku od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Płocku w Artmech, zyskujesz pewność ruszania na wyjazd bezpiecznym, nowoczesnym oraz wygodnym pojazdem, przygotowanym do wygodnej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy nie byłaby wymagana naprawa niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Płocku jest dodatkowo przyjaznym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed przyjazdem do tych i wielu innych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas wizyty. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Płocku jest natomiast polecanym sposobem w sytuacji konieczności transportu większej partii towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego typu przewóz jest bardzo praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym jak i czasowym.

Wynajem busa Płock – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Płock jest powiązane z wysokimi kosztami i przez to rezygnuje z tej opcji podróżowania. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym doskonałej jakości, a jednocześnie tanich najmów, proponujemy specjalne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa w Płocku w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.