Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Płock

Oferujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi możemy zapewnić firmą i klientom indywidualnym. Siedziby naszych oddziałów znajdują się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent w pobliżu Włocławka. Nasza działalność skupia się w głównej mierze na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w razie potrzeby możemy zaproponować usługi również odbiorcom z innych obszarów kraju. Proponujemy wynajem długoterminowy busów Płock oraz możliwość wypożyczenia pojazdu tylko na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę klienta i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • pełne ubezpieczenie auta
 • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • jasne warunki wynajmu
 • brak zbędnych formalności
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego

Tani wynajem busów osobowych w Płocku

Nasza flota busów obejmuje nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota pojazdów na wynajem składa się z takich modeli jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie nasze busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są całkowicie sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Mają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Zależnie od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego, a także busów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Z jakiego powodu warto wynająć bus w Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, tzn. 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych albo wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego w Płocku od firmy Artmech.

Decydując się na wynajem busa w Płocku w Artmech, zyskujesz pewność ruszania na wyjazd bezpiecznym, nowoczesnym oraz wygodnym pojazdem, przygotowanym do wygodnej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Spora przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dłuższej podróży, koszt wynajęcia busa może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, przez co bez obaw można wyruszyć nim nawet w dłuższą trasę. Przed wyjazdem własnym autem zaleca się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy nie byłaby wymagana naprawa niektórych części, co dodatkowo skutkuje dodatkowymi wydatkami. Z kolei nasza firma zmniejsza zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia w Płocku jest dodatkowo przyjaznym sposobem przemieszczania się po mieście, zwłaszcza, gdy korzysta się z niego większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się bagażem o sporym rozmiarze. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez niepotrzebnych problemów. Dlatego też przed przyjazdem do tych i wielu innych miast, warto zarezerwować bus osobowy na czas wizyty. Jest to również rozwiązanie często o wiele bardziej korzystne finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i wygodnie poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką lub blaszaków w Płocku jest natomiast polecanym sposobem w sytuacji konieczności transportu większej partii towaru czy też przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony czy inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego typu przewóz jest bardzo praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym jak i czasowym.

Wynajem busa Płock – cena

Wiele osób obawia się, że wypożyczenie busa Płock jest powiązane z wysokimi kosztami i przez to rezygnuje z tej opcji podróżowania. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym doskonałej jakości, a jednocześnie tanich najmów, proponujemy specjalne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa w Płocku w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik rozpoczyna się od 250 zł za pierwsze dwadzieścia cztery godziny. W przypadku wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Płock

Nasza oferta dedykowana jest zarówno Klientom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach dostarczanej usługi umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje samochody przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana, przez co może zagwarantować pewny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie cenionych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, jednak obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Płocku

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za stałą opłatą, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem i już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie pozyskiwania aut, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne przeniesione są na Artmech. Dodatkowo, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

 • możliwość nabycia samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej oraz wszelkich obecnie obowiązujących standardów, bez potrzeby brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • możliwość zmiany auta na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
 • relatywnie małe koszty najmu
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
 • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto dodatkowo zaznaczyć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Płock

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas także może dać wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest na pewno możliwość dobrego dopasowania okresu trwania usługi do indywidualnych potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Płocku na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po wybraniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne będzie wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Płock cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale również to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Płock umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.