Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Trafic (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Bydgoszcz

Proponujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W stosunku od potrzeb klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w przypadku potrzeby oferujemy usługi także klientom z innych terenów. Proponujemy wynajem długoterminowy busów w Bydgoszczy oraz sposobność wypożyczenia pojazdu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

  • pełne ubezpieczenie auta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
  • brak zbędnych formalności
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
  • profesjonalną obsługę klienta
  • przejrzyste warunki wynajmu

Tani wynajem busów osobowych w Bydgoszczy

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Kiedy i dlaczego opłaca się wynająć bus od firmy Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w samochodzie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego w Bydgoszczy w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa w Bydgoszczy w Artmech, zyskujesz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dłuższej podróży, koszt usługi może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez obaw można wyjechać nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem zaleca się zrobić przynajmniej minimalny przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna wymiana niektórych elementów, co również skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma stara się ograniczyć zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia Bydgoszcz jest dodatkowo dobrym sposobem podróżowania po mieście, przede wszystkim, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na termin wizyty. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Bydgoszczy jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku potrzeby transportu większej partii towaru albo przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez obaw o zniszczenie można transportować sprzęt o okazałych gabarytach. Tego typu przewóz jest niezwykle praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym oraz czasowym.

Wynajem busa Bydgoszcz – cena

Wiele osób boi się, że wypożyczenie busa w Bydgoszczy wiąże się z wysokimi kosztami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym doskonałej jakości, a jednocześnie niedrogich najmów, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Bydgoszcz przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania specjalnych rabatów.