Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Bydgoszcz

Proponujemy duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W stosunku od potrzeb klienta, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz mieście Krzewent w pobliżu Włocławka. Działamy w głównej mierze na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak w przypadku potrzeby oferujemy usługi także klientom z innych terenów. Proponujemy wynajem długoterminowy busów w Bydgoszczy oraz sposobność wypożyczenia pojazdu jedynie na kilka lub kilkanaście dni.

Pracujemy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni kompleksowe usługi oraz obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Wybierając wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • pełne ubezpieczenie auta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • brak zbędnych formalności
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • profesjonalną obsługę klienta
 • przejrzyste warunki wynajmu

Tani wynajem busów osobowych w Bydgoszczy

Nasza flota pojazdów obejmuje najlepsze busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Stawiając bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu, oferujemy wyłącznie pojazdy od sprawdzonych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy mają zapewnione systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Wynajmujący pojazdy doceniają je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. Zależnie od typu, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego lub busów mieszczących do 7 lub 8 osób.

Kiedy i dlaczego opłaca się wynająć bus od firmy Artmech?

Czasami mogą pojawić się sytuacje, kiedy standardowa, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Przewóz gości weselnych lub wyjazd na szkolenie służbowe wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w samochodzie. Możliwym rozwiązaniem takich problemów jest wypożyczenie busa osobowego w Bydgoszczy w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa w Bydgoszczy w Artmech, zyskujesz pewność jazdy bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przygotowanym do komfortowej podróży do 9 osób w pojeździe. Duża przestrzeń ładunkowa gwarantuje, że w samochodzie zmieści się wiele bagażu. W przypadku przygotowywania dłuższej podróży, koszt usługi może okazać się znacznie niższy niż cena wyjazdu prywatnym autem. Wypożyczając bus, klienci mają pewność, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez obaw można wyjechać nim w drogę. Przed podróżą (np. wakacyjną) własnym samochodem zaleca się zrobić przynajmniej minimalny przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie dojdzie do awarii np. za granicą kraju. Przegląd staje się w takiej sytuacji dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby konieczna wymiana niektórych elementów, co również skutkuje dodatkowymi wydatkami. Ponadto nasza firma stara się ograniczyć zmniejszyć potrzebę podpisywania dokumentów.

Bus do wynajęcia Bydgoszcz jest dodatkowo dobrym sposobem podróżowania po mieście, przede wszystkim, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Objeżdżając Warszawę, Łódź czy Toruń, dobrze jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do wspomnianych miast, warto zarezerwować bus osobowy na termin wizyty. Jest to również rozwiązanie nierzadko o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką czy blaszaków w Bydgoszczy jest z kolei dobrym rozwiązaniem w przypadku potrzeby transportu większej partii towaru albo przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem, czyli dużym pojazdem o właściwej przestrzeni ładunkowej, w której swobodnie i bez obaw o zniszczenie można transportować sprzęt o okazałych gabarytach. Tego typu przewóz jest niezwykle praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem pieniężnym oraz czasowym.

Wynajem busa Bydgoszcz – cena

Wiele osób boi się, że wypożyczenie busa w Bydgoszczy wiąże się z wysokimi kosztami i przez to rezygnuje z tej formy przemieszczania się. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym doskonałej jakości, a jednocześnie niedrogich najmów, zapewniamy atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego? Cena wynajmu busa Bydgoszcz przeznaczonego do przewozu kilku osób w naszej firmie rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, tak samo jak cena wypożyczenia busów blaszaków. Jednak w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W sytuacji wynajmu długoterminowego oraz transakcji przez stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania specjalnych rabatów.

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Bydgoszcz

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy udostępniamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przygotowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego auta dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, ale obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Bydgoszczy

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już przeprowadzonym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie pozyskiwania samochodów, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech.

Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a także dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

 • możliwość zmiany auta na inny, gdy w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
 • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
 • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • względnie małe koszty najmu

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Bydgoszcz

Mimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą dużo korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Bydgoszczy na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z personelem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia najmu konieczne jest wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Bydgoszcz cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Bydgoszcz pozwala na najem nowoczesnych i sprawdzonych busów od najniższych stawek godzinowych. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.