Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Profesjonalna wypożyczalnia busów Włocławek

Mamy do zaoferowania duży wybór busów i aut dostawczych na wynajem. W zależności od potrzeb wynajmującego, proponujemy busy osobowe, brygadierki, busy plandeki, blaszaki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Łodzi, Toruniu, Warszawie oraz miejscowości Krzewent niedaleko Włocławka. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na obszarze województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, ale w razie potrzeby oferujemy usługi również klientom z innych obszarów kraju. Oferujemy wynajem długoterminowy busów Włocławek oraz możliwość wypożyczenia samochodu tylko na parę dni.

Działamy na rynku wypożyczania pojazdów od wielu lat. Nasza załoga to grupa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możemy zagwarantować w pełni kompleksowe usługi i obsługę wynajmującego i specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru busa spełniającego wymagania klientów.

Decydując się na wynajem busa w naszej firmie, otrzymujesz:

 • profesjonalną obsługę klienta- możliwość wyboru pojazdu spośród wielu modeli samochodów o różnych konfiguracjach
 • jasne warunki wynajmu
 • brak zbędnych formalności
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego
 • pełne ubezpieczenie auta

Tani wynajem busów osobowych w Włocławek

Nasza flota pojazdów składa się na nowoczesne busy osobowe. Wynajem możliwy jest już na okres jednego dnia. Mając na względzie najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów, oferujemy wyłącznie busy od pewnych, renomowanych producentów. Nasza flota busów na wynajem obejmuje takie marki i modele jak: Citroen Jumper, Opel Vivaro czy Renault Traffic. Wszystkie wypożyczane busy są zaopatrzone w systemy nawigacji. Są w pełni sprawne technicznie i właściwie serwisowane. Posiadają aktualne przeglądy i badania. Nasi klienci cenią je za wysoką wygodę użytkowania, bezawaryjność, niskie zużycie paliwa. Zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne szyby i lusterka, sprawny sprzęt grający z dobrym nagłośnieniem. Wszystkie busy na wynajem posiadają liczne udogodnienia i funkcjonalności w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów. W zależności od rodzaju, możliwe jest wynajęcie busa 9-osobowego oraz pojazdów mieszczących maksymalnie 7 lub 8 osób.

Czemu opłaca się wynająć bus od firmy Artmech?

Czasami zdarzają się momenty, kiedy zwykła, czyli 5-osobowa wersja auta okazuje się niewystarczająca. Konferencję czy też wypad w większym gronie znajomych w góry lub nad morze wymaga większej liczby miejsc oraz przestrzeni ładunkowej w pojeździe. W takich sytuacjach polecanym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa osobowego we Włocławku w naszej firmie.

Wybierając wynajem busa we Włocławku w Artmech, zyskujesz pewność podróżowania bezpiecznym, nowoczesnym i przestronnym pojazdem, przystosowanym do wygodnej podróży nawet w przypadku 9 pasażerów. Duża przestrzeń ładunkowa zapewnia, że w aucie zmieści się duża ilość bagażu. W trakcie przygotowywania dalszej podróży, koszt usługi może okazać się znacznie niższy niż koszt wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczając bus, klienci mają gwarancję, że jest on sprawny technicznie, dlatego bez obaw można wyjechać nim nawet w dłuższą trasę. Przed podróżą (np. wakacyjną) prywatnym samochodem powinno się zrobić przynajmniej podstawowy przegląd samochodu u mechanika, aby upewnić się, że nie zepsuje się on np. za granicą kraju. Przegląd jest więc dodatkowym kosztem, a dodatkowo nie wiadomo, czy w jego efekcie nie byłaby wskazana wymiana niektórych części, co dodatkowo powoduje kolejne wydatki. Z kolei nasza firma ogranicza wszelkie formalności do minimum.

Bus do wynajęcia Włocławek jest również dobrym sposobem podróżowania po mieście, zwłaszcza, gdy wybiera się ten sposób transportu większą grupą w celach turystycznych i dysponuje się ciężkim bagażem. Zwiedzając Warszawę, Łódź czy Toruń, lepiej jest poruszać się w miarę szybko, bez zbędnych komplikacji i opóźnień. Z tego powodu przed przyjazdem do tych i wielu innych miast, warto zarezerwować bus osobowy na termin pobytu. Jest to również rozwiązanie często o dużo korzystniejsze finansowo niż wielokrotne płacenie za taksówki wynajmowane między punktami docelowymi. Dzięki wyposażonemu w nowoczesną nawigację pojazdowi można szybko i komfortowo poruszać się po mieście nawet w sporej grupie i z dużym bagażem.

Wynajem busów z plandeką albo blaszaków we Włocławku jest natomiast polecanym sposobem w przypadku konieczności transportu większej ilości towaru albo przeprowadzki. Zamiast wykonywać kilkukrotne kursy na tej samej trasie, przewożąc meble, kartony lub inne przedmioty, lepiej zdecydować się na jeden lub dwa kursy busem. Tego typu transport okazuje się niezwykle praktyczny i powiązany z oszczędnościami zarówno pod względem finansowym , a także czasowym.

Wynajem busa Włocławek – cena

Wielu klientów boi się, że wypożyczenie busa we Włocławku wiąże się z wysokimi fakturami i przez to rezygnuje z tej formy podróżowania. Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym dobrej jakości, a także tanich najmów, proponujemy specjalne ceny. Ile kosztuje wynajem busa osobowego we Włocławku? Cena wynajmu busa we Włocławku przeznaczonego do przewozu kilku osób w ramach świadczonych przez naszą firmę usług rozpoczyna się już od 180 zł za dobę, podobnie jak koszt wypożyczenia busów blaszaków. Z kolei w przypadku modeli z plandeką, cennik zaczyna się od 250 zł za dobę. W
przypadku wynajmu długoterminowego oraz wypożyczenia przez stałych klientów jest możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Włocławek

Oferta naszej firmy dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje samochody przeznaczone do właściwego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszych aut znajdują się pojazdy powszechnie docenianych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

 • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
 • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
 • Brygadierki – Citroen Jumper
 • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych we Włocławku

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie pozyskiwania aut, wszystkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

 • możliwość zmiany pojazdu na inny, jeśli w czasie trwania umowy pojawią się dodatkowe potrzeby ze strony klienta
 • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
 • możliwość nabycia samochodu nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich obecnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
 • relatywnie niskie ceny najmu
 • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w sytuacji napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Włocławek

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania czasu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.
Proponujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą we Włocławku na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji pracownicy Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz zorganizujemy spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Włocławek cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Włocławek umożliwia najem nowoczesnych i sprawdzonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające z umowy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.