Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Sochaczew

Firmowa oferta dedykowana jest w takim samym stopniu Klientom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zapewnić maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer/li>
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3/li>
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet/li>
  • Brygadierki – Citroen Jumper

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Sochaczewie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takim sposobie nabywania samochodów, wszystkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • relatywnie niskie ceny najmu
  • możliwość zmiany auta na inny, jeśli w czasie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
  • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane samochody.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Sochaczew

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas także może dać dużo korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Sochaczewie na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy konieczne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Sochaczew cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Sochaczew umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.