Wszystkie podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Sieradz

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zorganizować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut można znaleźć pojazdy powszechnie cenionych i popularnych producentów, o różnych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, ale zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze pozostałe placówki mieszczą się także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Sieradzu

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie najmowania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne przeniesione są na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

  • relatywnie niskie koszty najmu
  • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
  • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • możliwość zamiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną 24 godziny na dobę

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Sieradz

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą wiele korzyści. Największą z nich jest z całą pewnością sposobność dobrego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Sieradz na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie mini busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w celu zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie ze specjalistami Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą i również umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Sieradz cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Sieradz umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów od najniższych stawek godzinowych.

Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.