Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Inowrocław

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zorganizować pewny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Wśród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie cenionych i popularnych producentów, o wielu parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Inowrocław

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem i już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • możliwość zmiany auta na inny, jeżeli w czasie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich aktualnie przestrzeganych standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym
  • względnie niskie koszty najmu
  • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że zapewniamy dodatkowo pełne wsparcie w przypadku napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym okres trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Inowrocław

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas także może przynieść wiele korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Inowrocławiu na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po ustaleniu najistotniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Inowrocław cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z powyższym, obok pełnej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Inowrocław pozwala na najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające z umowy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.