Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski

Firmowa oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do efektywnego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przygotowana, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie cenionych i popularnych producentów, o niejednolitych specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, jednak zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze inne placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Piotrkowie Trybunalskim

Poza dużą elastycznością w zakresie rodzajów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już wykonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takim sposobie pozyskiwania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, pomniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na:

  • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
  • możliwość zamiany auta na inny, gdy w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • względnie małe koszty najmu
  • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy ponadto całkowite wsparcie w sytuacji napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać firmy na straty z powodu utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski

Mimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą wiele korzyści. Największą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Proponujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Piotrkowie Trybunalskim na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Piotrków Trybunalski cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Piotrków Trybunalski umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.