Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

Firmowa oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje samochody przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zapewnić maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy obszar. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Łodzi

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do niezbędnych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania aut, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym wyjściem ze względu na:

  • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
  • możliwość zmiany pojazdu na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • relatywnie małe koszty najmu
  • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej oraz wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną w trybie całodobowym

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Łódź

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również może dać szereg korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania czasu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Łodzi na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest także absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą i również umówimy się na spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy konieczne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Łódź cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Łódź umożliwia najem nowoczesnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.