Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Bydgoszcz

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy udostępniamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przygotowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego auta dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie docenianych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, ale obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Bydgoszczy

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, ze względu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do koniecznych do pokrycia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już przeprowadzonym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie pozyskiwania samochodów, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech.

Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a także dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz dodatkowej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

  • możliwość zmiany auta na inny, gdy w trakcie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
  • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
  • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich obecnie przestrzeganych standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • względnie małe koszty najmu

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także wspomnieć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Bydgoszcz

Mimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą dużo korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno sposobność precyzyjnego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Bydgoszczy na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania dużego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z personelem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia najmu konieczne jest wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Bydgoszcz cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale też to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech oferujemy najlepsze ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Bydgoszcz pozwala na najem nowoczesnych i sprawdzonych busów od najniższych stawek godzinowych. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez Artmech w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.