Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Konin

Nasza oferta dedykowana jest zarówno użytkownikom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje pojazdy przeznaczone do prawidłowego i spokojnego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zapewnić pewny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszej floty można znaleźć pojazdy powszechnie docenianych i uznanych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, ale zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Koninie

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych aut dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego profitów, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem i już dokonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Dodatkowo, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • możliwość zmiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy pojawią się dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
  • możliwość pozyskania auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW
  • względnie małe koszty najmu

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Konin

Pomimo stosunkowo wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również niesie ze sobą dużo korzyści. Największą z nich jest na pewno sposobność dobrego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.

Oferujemy jednocześnie wynajem samochodów dostawczych z windą w Koninie na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie ze specjalistami Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą i również umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Konin cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Konin pozwala na najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów od najniższych stawek godzinowych.

Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez nas w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu , aby poznać szczegóły oferty.