Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Płońsk

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach dostarczanej usługi udostępniamy wynajem aut dostawczych wielu marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest właściwie przystosowana, przez co może zagwarantować maksymalny komfort korzystania z wypożyczonego samochodu dostawczego.

Pośród naszej floty znajdują się pojazdy ogólnie cenionych i popularnych producentów, o niejednolitych parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Płońsku

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.
Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy także z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie nabywania aut, wszystkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Dodatkowo, korzystając z usługi długoterminowego wynajmu auta dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

Podsumowując – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania auta dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • samochody posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW
  • kompleksową opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę• względnie małe ceny najmu
  • możliwość zamiany pojazdu na inny, jeśli w trakcie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie przestrzeganych standardów, bez konieczności brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy dodatkowo pełne wsparcie w sytuacji napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty wynikające z utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Płońsk

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie auta z Artmech na krótki czas również może przynieść wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością sposobność dobrego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Płońsku na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Niezwykle istotną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z pracownikiem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po wybraniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Płońsk cennik

Niemal w każdej branży działającej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z powyższym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Płońsk umożliwia najem nowoczesnych i sprawdzonych busów od najniższych stawek godzinowych. Tym samym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające ze współpracy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób klarowny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.