Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Włocławek

Oferta naszej firmy dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje samochody przeznaczone do właściwego i spokojnego transportu ładunków o różnym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku towaru zawsze jest właściwie przystosowana, dzięki czemu może zagwarantować maksymalny komfort wykorzystania wypożyczonego auta dostawczego.

Wśród naszych aut znajdują się pojazdy powszechnie docenianych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze inne placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych we Włocławku

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najbardziej korzystnych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach usługi tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takiej formie pozyskiwania aut, wszystkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także zyskujesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wielkość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego oraz jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • możliwość zmiany pojazdu na inny, jeśli w czasie trwania umowy pojawią się dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
  • możliwość nabycia samochodu nowoczesnego, przystosowanego do branży transportowej i wszelkich obecnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • relatywnie niskie ceny najmu
  • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto także zaznaczyć, że oferujemy dodatkowo całkowite wsparcie w sytuacji napotkania kłopotów natury technicznej, ograniczając przy tym czas wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, jak pierwotnie wynajmowane auta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Włocławek

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres również niesie ze sobą wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest z całą pewnością możliwość precyzyjnego dopasowania czasu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.
Proponujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą we Włocławku na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie średniej wielkości busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. W zależności od sytuacji pracownicy Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres maksymalnie 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Artmech albo skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najważniejszych czynników najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą oraz zorganizujemy spotkanie w dogodnych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Włocławek cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Włocławek umożliwia najem nowoczesnych i sprawdzonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a wszelkie koszty wynikające z umowy zawsze przedstawione są przez Artmech w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.