Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Płock

Nasza oferta dedykowana jest zarówno Klientom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach dostarczanej usługi umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje samochody przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o różnym ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze auta mają aktualny przegląd i są w pełni sprawne technicznie. Również, przestrzeń przeznaczona do załadunku przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przystosowana, przez co może zagwarantować pewny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszej floty można znaleźć pojazdy ogólnie cenionych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3

Główna siedziba Artmech, mieści się w Krzewencie niedaleko Baruchowa, jednak obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy teren. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Płocku

Oprócz dużej różnorodności w zakresie typów wypożyczanych pojazdów dostawczych, naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najlepszych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za stałą opłatą, otrzymuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem i już wykonanym badaniem technicznym, umożliwiającym odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie pozyskiwania aut, wszystkie koszty serwisowe czy też amortyzacyjne przeniesione są na Artmech. Dodatkowo, wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a także dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wartość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i dodatkowej chęci maksymalnego zmniejszenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

  • możliwość nabycia samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej oraz wszelkich obecnie obowiązujących standardów, bez potrzeby brania kredytów lub dysponowania wkładem własnym
  • możliwość zmiany auta na inny, jeżeli w trakcie trwania umowy wystąpią nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • relatywnie małe koszty najmu
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
  • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC oraz NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto dodatkowo zaznaczyć, że zapewniamy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres wykonywania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Tym samym, aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty z powodu utraty mobilności, na cały okres obsługi serwisowej jesteśmy w stanie zagwarantować auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Płock

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki czas także może dać wiele korzyści. Najistotniejszą z nich jest na pewno możliwość dobrego dopasowania okresu trwania usługi do indywidualnych potrzeb.

Możemy zaproponować zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Płocku na godziny, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzisz firmę do innego lokalu, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, w związku z współpracą. Aby pozyskać od nas auto na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie z personelem Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po wybraniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także umówimy się na spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji umowy niezbędne będzie wyłącznie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego użytkownika wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Płock cennik

Prawie w każdej branży funkcjonującej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale również to, aby realizacja wychodziła tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Płock umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy lub po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.