Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – profesjonalna i w pełni kompleksowa wypożyczalnia samochodów dostawczych Łowicz

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu osobom prywatnymoraz klientom biznesowym. W ramach współpracy umożliwiamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Nasza flota obejmuje samochody przeznaczone do efektywnego i bezpiecznego transportu ładunków o wielorakim ciężarze, zamykającym się zwykle w przedziale od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody mają aktualny przegląd rejestracyjny i są w pełni sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania towaru zawsze jest właściwie przystosowana, przez co może zorganizować pewny komfort korzystania z wypożyczonego pojazdu dostawczego.

Pośród naszych aut znajdują się pojazdy ogólnie docenianych i popularnych producentów, o wielu parametrach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3
  • Brygadierki – Citroen Jumper
  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei zasięg działalności firmy obejmuje dużo większy teren. Nasze pozostałe placówki mieszczą się również w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Łowiczu

Oprócz dużej różnorodności w zakresie rodzajów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom zapewniamy także elastyczność w kwestii długości okresu najmu. Jednym z najkorzystniejszych wariantów współpracy jest właśnie wynajem długoterminowy, czyli umowa zawierana na okres nie krótszy niż 30 dni.

Sposób ten wciąż zyskuje na popularności wśród klientów, ze względu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do niezbędnych do pokrycia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne samochód dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już dokonanym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Bazując na takiej formie nabywania pojazdów, wszelkie koszty serwisowe lub amortyzacyjne stoją po stronie na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, uwalniasz się od ewentualnych problemów wynikających z jego awarii lub usterek, a dodatkowo dostajesz możliwość uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając jednocześnie wielkość wymaganych do odprowadzenia podatków.

A więc – w przypadku pilnej potrzeby pozyskania auta dostawczego oraz jednoczesnej chęci maksymalnego ograniczenia związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem ze względu na:

  • możliwość pozyskania samochodu nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez konieczności zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie ceny najmu
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, realizowaną w trybie całodobowym
  • możliwość zamiany auta na inny, jeśli w trakcie trwania umowy pojawią się nieplanowane potrzeby ze strony klienta
  • auta posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Wspominając o ważnych elementach współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w sytuacji napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym okres trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy samochody zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane pojazdy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Łowicz

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie samochodu z Artmech na krótki czas także niesie ze sobą dużo korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno możliwość dobrego dopasowania okresu trwania usługi do swoich potrzeb.
Proponujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Łowicz na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka do kilkunastu dni, np. w celu zrealizowania dużego zlecenia dla swojego klienta. W zależności od sytuacji specjaliści Artmech znajdą optymalne rozwiązanie dla problemu.

Dużą zaletą najmu krótkoterminowego jest również absolutne minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy porozmawiać telefonicznie z personelem Artmech albo wykorzystać dostępny na stronie moduł rezerwacyjny. Po ustaleniu najważniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla klienta indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji związanych ze współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do finalizacji najmu niezbędne jest Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Łowicz cennik

Niemal w każdej branży funkcjonującej na rynku duże znaczenie ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok pełnej kompleksowości oferty i fachowości naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Łowicz pozwala na najem nowoczesnych i sprawdzonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Tym samym nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za przeprowadzenie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające z umowy zawsze prezentowane są przez nas w sposób przejrzysty i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.