Wszystkie podane ceny są cenami brutto

Samochód Cena za dobę
z limitem km
Limit Cena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Citroen Berlingo 149 zł 250km/doba 169 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Vivaro (9 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus blaszak) 180 zł 250km/doba 200 zł 1000 zł Wypożycz
Renault Master (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Opel Movano (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka) 250 zł 250km/doba 280 zł 1000 zł Wypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę. Dotyczy wynajmów krótkoterminowych, średnio i długoterminowe warunki są ustalane indywidualnie.

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu                           Podane ceny są cenami brutto

Artmech – doświadczna i wyposażona wypożyczalnia samochodów dostawczych Toruń

Nasza oferta dedykowana jest w takim samym stopniu użytkownikom prywatnym, jak i klientom biznesowym. W ramach współpracy udostępniamy wynajem aut dostawczych różnorodnych marek, modeli oraz rodzajów. Flota udostępnianych pojazdów obejmuje auta przeznaczone do prawidłowego i bezpiecznego transportu ładunków o zróżnicowanym ciężarze, wynoszącym zwykle od 1000 do 1500 kg. Nasze samochody posiadają aktualny przegląd rejestracyjny i są całkowicie sprawne technicznie. Dodatkowo, przestrzeń przeznaczona do ładowania przewożonego towaru zawsze jest odpowiednio przygotowana, przez co może zorganizować pewny komfort wykorzystania wypożyczonego samochodu dostawczego.

Wśród naszej floty znajdują się pojazdy powszechnie cenionych i uznanych producentów, o wielu specyfikacjach technicznych i klasach, w tym m.in.:

  • Busy plandeki – Opel Movano lub Renault Master będący w stanie pomieścić nawet do 10 klasycznych europalet
  • Lawety – Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer
  • Busy blaszaki – np. Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Peugeot Boxer i Fiat Ducato o pakowności wynoszącej 22m3• Brygadierki – Citroen Jumper

Biuro Artmech, mieści się w Krzewencie nieopodal Baruchowa, z kolei obszar działalności firmy obejmuje o wiele większy obszar. Nasze pozostałe placówki zlokalizowane są także w Warszawie, Łodzi oraz w Toruniu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych w Toruniu

Poza dużą elastycznością w zakresie typów wypożyczanych samochodów dostawczych, naszym klientom umożliwiamy także wiele możliwości okresowych najmu. Jednym z najbardziej korzystnych sposobów współpracy jest najm na okres dłuższy niż 30 dni – wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie to w ostatnim czasie nieustannie zyskuje na swojej popularności, z powodu na optymalny bilans płynących z niego korzyści, w stosunku do koniecznych do poniesienia opłat. W ramach wynajmu tego rodzaju klient za uzgodnioną wcześniej kwotę, wynajmuje spełniający wszelkie niezbędne wymogi prawne pojazd dostawczy wraz z serwisem, ubezpieczeniem oraz już przeprowadzonym badaniem technicznym, dającym sposobność odliczenie VAT-u. Opierając się na takim sposobie najmowania aut, wszelkie koszty serwisowe albo amortyzacyjne automatycznie przenoszą się z najemcy na Artmech. Ponadto, wybierając usługę długoterminowego wynajmu pojazdu dostawczego, nie jesteś obciążany kwestią problemów sprawności pojazdu, a dodatkowo dostajesz opcję uwzględnienia współpracy w kosztach swojej firmy, zmniejszając także wartość koniecznych do odprowadzenia podatków.

A więc – w sytuacji dużej potrzeby pozyskania samochodu dostawczego i jednoczesnej chęci maksymalnego zminimalizowania związanych z tym kosztów, wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym wyjściem ze względu na:

  • możliwość nabycia auta nowoczesnego, przystosowanego do zadań transportowej i wszelkich aktualnie obowiązujących standardów, bez potrzeby zaciągania kredytów lub dysponowania wkładem własnym• względnie niskie koszty najmu
  • specjalistyczną opiekę ze strony wypożyczalni samochodów dostawczych, prowadzoną 24 godziny na dobę
  • możliwość zmiany pojazdu na inny, gdy w czasie trwania umowy wystąpią dodatkowe potrzeby ze strony klienta
  • pojazdy posiadające ubezpieczenie w pełnym zakresie – OC, AC i NNW

Jeśli chodzi o atut współpracy z Artmech, warto dodatkowo wspomnieć, że oferujemy ponadto pełne wsparcie w przypadku napotkania problemów natury technicznej, ograniczając przy tym czas trwania wykonywanych czynności do niezbędnego minimum. Jednocześnie, aby nie narażać firmy na straty wynikające z utraty mobilności, na cały czas obsługi serwisowej zapewniamy auta zastępcze w tej samej klasie, co pierwotnie wynajmowane samochody.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych Toruń

Pomimo relatywnie wysokiej opłacalności najmu długoterminowego, wypożyczenie pojazdu z Artmech na krótki okres także może dać wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest na pewno sposobność dobrego dopasowania okresu trwania wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy zarówno wynajem samochodów dostawczych z windą w Toruniu na godziny, co pomoże szybko i sprawnie przeprowadzić firmę, jak i wypożyczenie mini busa na kilka bądź kilkanaście dni, np. w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zlecenia dla własnego klienta. Niezależnie od skali Twoich potrzeb, pracownicy Artmech zawsze odnajdą optymalne rozwiązanie.

Bardzo ważną zaletą najmu krótkoterminowego jest również całkowite minimum formalności, związanych ze współpracą. W celu nabycia wynajętego samochodu na okres nieprzekraczający 30 dni, wystarczy skontaktować się telefonicznie ze specjalistami Artmech lub skorzystać z dostępnego na naszej stronie modułu rezerwacyjnego. Po ustaleniu najistotniejszych parametrów najmu, przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, przekażemy komplet niezbędnych informacji w związku z współpracą , a także zorganizujemy spotkanie w wybranych godzinach i terminie. Do zawarcia umowy niezbędne będzie Prawo Jazdy oraz Dowód Osobisty przyszłego kierowcy wypożyczanego samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych Toruń cennik

Prawie w każdej branży działającej na rynku wielką istotność ma nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale też to, aby były one realizowane tanio. W związku z tym, obok całkowitej kompleksowości oferty i profesjonalizmu naszych pracowników, w Artmech stawiamy także na atrakcyjne ceny.
Nasza wypożyczalnia aut dostawczych Toruń umożliwia najem w pełni sprawnych i doskonale wyposażonych busów w kwotach rozpoczynających się już od 180 zł za dobę. Jednocześnie nie kasujemy żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie zwrotów w weekendy albo po określonej godzinie, a jakiekolwiek koszty wynikające ze współpracy zawsze prezentowane są przez nas w sposób jasny i całkowicie zrozumiały dla klienta.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółowych parametrów oferty.