Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Włocławek

Proponujemy firmowy wynajem lawet we Włocławku dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Mamy biura na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w przypadku zapotrzebowania klienta, świadczymy również lawety dla klientów z dodatkowych miejsc Polski. Gwarantujemy dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety we Włocławku. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. W naszej ofercie można znaleźć wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy we Włocławku.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyte w tym czasie kwalifikacje zapewniają pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, jak i ich cen. Najważniejsze są dla naszej firmy komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdej transakcji prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – służą pomocą w kwestii wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór właściwej autolawety we Włocławku to podstawa. Pojazdów tego rodzaju na rynku jest wiele. Udostępniamy samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasza oferta obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy niskim zużyciu paliwa i przede wszystkim niską awaryjnością, co potwierdzają liczne testy przeprowadzane przez specjalistówi doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Włocławek dysponuje bogatą flotą samochodów. Wszystkie dostępne u nas samochody są w pełni sprawne techniczne i mają przeprowadzone przeglądy. Są dobrze wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (wyposażone są w ESC, homologacje pomocy drogowej,ABS, mocne, nowe wyciągarki, i inne, a także udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne umożliwiają łatwy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Samochody mieszczą swobodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Włocławek – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety we Włocławku w Artmech? Ceny wypożyczenia rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Wymagana jest dodatkowo kaucja, tzn. zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja jest zwracana w chwili oddania samochodu, ale nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Konkretna cena wynajmu lawety we Włocławku zależy od paru elementów, a głównie od długości czasu wynajęcia. W przypadku stałych klientów przewidziane są zniżki.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Włocławek jest łatwy do wykonania. Można to zrobić na kilka sposobów – drogą telefoniczną, drogą internetową albo osobiście w jednym z firmowych placówek. W przypadku wynajmu internetowego, należy wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu wybranego modelu auta, a kolejnie wybrać miejscowość, termin odbioru oraz tożsame informacje w temacie oddania pojazdu.

Lokalizacje odbioru i zdania pojazdów to:

  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka

Dokonanie zamówienia przez stronę internetową jest całkowicie bezpłatne. Ponadto można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę we Włocławku?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, często są to sytuacje sporadyczne albo jednorazowe, przez co kupno takiego pojazdu byłoby po prostu nieopłacalne. W takiej sytuacji najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Włocławek w doświadczonej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, kiedy konieczne okazuje się przetransportowanie samochodu z zagranicy. Zakup pojazdu poza Polską jest zwykle bardzo opłacalny, ale zdarza się, że przed nabywcą pojawia się problem, jak sprowadzić samochód, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Kiedyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin a także holowanie pojazdu przy pomocy drugiego pojazdu. Najlepsze, a przy tym najbardziej korzystne finansowo jest samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety we Włocławku. Pojazd ten jest wyposażony w system hydrauliczny umożliwiający łatwe i wygodne operowanie platformą i szybkie wprowadzanie samochodu. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że auto pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Dodatkowo kierowanie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Wybranie autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich oraz długich tras. Co ważne wynajem lawet we Włocławku nie kosztuje wiele, a dodatkowo transport auta z zagranicy można zorganizować w tylko jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne autolaweta posiada ubezpieczenie OC a także AC. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.