Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Płock

Możemy zaoferować profesjonalny wynajem lawet Płock dla klientów indywidualnych oraz firm. Nasze oddziały znajdują się na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Prowadzimy działalność głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w przypadku zapotrzebowania klienta, dostarczamy również lawety dla klientów z dodatkowych miejsc Polski. Możemy zagwarantować dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Płocku. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Oferujemy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Płocku.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte w tym czasie kwalifikacje zapewniają całkowitą satysfakcję i zadowolenie tak samo z jakości zapewnianych usług, a także ich kosztu. Najistotniejsze są dla nas zadowolenie oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą pomocą w zakresie wyboru dopasowanego pojazdu.

Bogata flota

Dobór właściwej autolawety w Płocku to podstawa. Autolawet tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Zdecydowaliśmy się na samochody od najlepszych i polecanych producentów. Nasza oferta obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy małym zużyciu paliwa oraz głównie niską awaryjnością, czego świadectwem są wielorakie testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz portale polskie i zagraniczneoraz doświadczenie i opinie klientów Artmech.

Nasza wypożyczalnia lawet Płock posiada bogatą ofertę autolawet. Każde dostępne u nas samochody są całkowicie sprawne techniczne i mają aktualne przeglądy. Są prawidłowo wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (mają mocne, nowe wyciągarki, homologacje pomocy drogowej, ESC,ABS, i inne, a także wygody (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne umożliwiają łatwy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą wygodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Płock – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Płocku w Artmech? Ceny rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Wymagana jest dodatkowo kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja oddawana jest w chwili zwrotu samochodu, ale nie wcześniej, niż zostanie uregulowana pełna płatność za wypożyczenie. Dokładna cena wynajmu lawety w Płocku jest uzależniona od kilku czynników, w tym przede wszystkim od trwania okresu wynajęcia. Dla stałych klientów przewidziane są zniżki.

Jak wynająć lawetę w Płocku?

Wynajem autolawety Płock w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – drogą telefoniczną, drogą internetową lub też osobiście w jednym z naszych placówek. W sytuacji wynajmu internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu wybranego modelu samochodu, a następnie określić miejscowość, czas odbioru i również tożsame informacje w zakresie zwrotu pojazdu.

Punkty odbioru i zdania pojazdów to:

  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97

Złożenie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego potrzeba wynająć autolawetę w Płocku?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to przypadki rzadkie albo jednorazowe, przez co kupno takiego samochodu byłoby po prostu nieopłacalne. W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Płock w profesjonalnej firmie zajmującej się tym zagadnieniem.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, kiedy potrzebne okazuje się przetransportowanie samochodu z zagranicy. Zakup pojazdu poza Polską jest często bardzo opłacalny, jednak zdarza się, że przed nowym właścicielem pojawia się problem, jak sprowadzić samochód, aby koszty nie urosły. Niegdyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin a także holowanie pojazdu przy pomocy drugiego auta. Najbezpieczniejsze, a przy tym najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety w Płocku. Pojazd ten jest wyposażony w system hydrauliczny umożliwiający proste i wygodne opuszczanie platformy i szybkie wprowadzanie samochodu. Solidny system mocowania w dobrze wyposażonych autolawetach zapewnia stabilność i pewność, że auto pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym pojazdem jest o wiele prostsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich oraz długich tras. Co najważniejsze wynajem lawet w Płocku nie kosztuje wiele, a dodatkowo sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co także zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co ważne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC i AC. Zapraszamy do nawiązania współpracy.