Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Łódź

Proponujemy firmowy wynajem lawet w Łodzi dla klientów indywidualnych oraz firm. Mamy biura na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w sytuacji zapotrzebowania klienta, świadczymy też usługi dla klientów z innych obszarów Polski. Możemy zagwarantować korzystny, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Łodzi. Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, przez jaki okres chcesz korzystać z usługi. Zapewniamy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Łodzi.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte w tym czasie kwalifikacje gwarantują całkowitą satysfakcję i zadowolenie tak samo z jakości zapewnianych usług, a także ich kosztu. Ważne są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdej transakcji prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą pomocą w zakresie wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór właściwej autolawety w Łodzi to najważniejsza sprawa. Autolawet tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Udostępniamy samochody od najlepszych i najbezpieczniejszych producentów. Nasz asortyment obejmuje samochody znanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter albo Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy niskim zużyciu paliwa i przede wszystkim niską awaryjnością, czego świadectwem są liczne testy przeprowadzane przez specjalistóworaz doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Łódź dysponuje bogatą flotą samochodów. Wszystkie oferowane przez nas auta są w pełni sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są prawidłowo wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (wyposażone są w ESC,ABS, homologacje pomocy drogowej, mocne, nowe wyciągarki, i inne, i również udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek aut. Są sterowane za pomocą pilotów umieszczonych w kabinach pasażerskich. Pojazdy mieszczą swobodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Łódź – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Łodzi w Artmech? Ceny wypożyczenia rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Wymagana jest również kaucja, tzn. zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja jest zwracana w chwili zwrotu pojazdu, jednak nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Łodzi zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim od trwania czasu wynajęcia. Dla stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Łodzi w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – drogą telefoniczną, drogą internetową lub też osobiście w jednym z firmowych placówek. W przypadku wynajmu internetowego, należy wejść na zakładkę dotyczącą najmu danego modelu auta, a następnie wybrać miasto, termin odbioru oraz dodatkowe informacje w temacie zwrotu samochodu.

Miejsca odbioru i zdania pojazdów to:

  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53

Dokonanie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Ponadto możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę w Łodzi?

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to sytuacje rzadkie lub jednorazowe, przez co nabycie takiego samochodu byłoby po prostu nieopłacalne. W takiej sytuacji najtańsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Łódź w profesjonalnej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to przede wszystkim wybierana usługa, kiedy konieczne okazuje się zorganizowanie transportu samochodu z zagranicy. Zakup auta w innym kraju jest często bardzo opłacalny, ale często przed nowym właścicielem pojawia się problem, jak sprowadzić samochód, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Niegdyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin oraz holowanie auta przy pomocy drugiego samochodu. Najbezpieczniejsze, a przy tym najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu przy wykorzystaniu autolawety w Łodzi. Pojazd ten posiada system hydrauliczny dający możliwość na proste i wygodne operowanie platformą i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że auto nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Wybranie autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich, jak i długich tras. Co najważniejsze wynajem lawet w Łodzi nie kosztuje dużo, a ponadto sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co także zmniejsza koszty całej operacji.

Dzięki wynajęciu lawety nie trzeba też płacić za ubezpieczenie. Co istotne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC a także AC. Zachęcamy do nawiązania współpracy.