Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Warszawa

Możemy zaoferować profesjonalny wynajem lawet w Warszawie dla klientów indywidualnych oraz firm. Nasze oddziały znajdują się na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Prowadzimy działalność przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w sytuacji zapotrzebowania klienta, umożliwiamy również usługi dla klientów z dodatkowych obszarów Polski. Możemy zagwarantować dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Warszawie. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, przez jaki okres chcesz korzystać z usługi. Zapewniamy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Warszawie.

Artmech funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Bogate doświadczenie oraz zdobyte w tym czasie kwalifikacje gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości zapewnianych usług, a także ich kosztu. Najistotniejsze są dla naszej firmy wygoda oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu prowadzimy indywidualne podejście. Prowadzimy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – służą wsparciem w kwestii wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Dobór odpowiedniej autolawety w Warszawie to najważniejsza sprawa. Autolawet tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Udostępniamy samochody od najlepszych i polecanych producentów. Nasz asortyment obejmuje pojazdy znanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa i głównie wysoką bezawaryjnością, co potwierdzają liczne testy przeprowadzane przez ekspertóworaz doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Warszawa posiada bogatą ofertę autolawet. Wszelkie oferowane przez nas samochody są całkowicie sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są dobrze wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (wyposażone są w ABS, mocne, nowe wyciągarki, homologacje pomocy drogowej, ESC, i inne, i również udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek samochodów. Obsługiwane są za pomocą pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą wygodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Warszawa – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Warszawie w Artmech? Ceny zaczynają się już od 250 zł za dzień. Pobierana jest również kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja oddawana jest w chwili oddania samochodu, ale nie wcześniej, niż zostanie uregulowana pełna płatność za wypożyczenie. Dokładna cena wynajmu lawety w Warszawie zależy od kilku czynników, a głównie od długości okresu wynajęcia. Dla stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Warszawa w naszej firmie jest łatwy do wykonania. Istnieje kilka możliwości – telefonicznie, online lub też osobiście w wybranym z firmowych placówek. W przypadku wynajmu internetowego, należy wejść na zakładkę dotyczącą najmu wybranego modelu samochodu, a kolejnie wybrać miasto, czas odbioru, a także tożsame informacje w temacie oddania samochodu.

Lokalizacje odbioru i oddania samochodów to:

  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53

Dokonanie zamówienia przez stronę internetową jest całkowicie bezpłatne. Ponadto możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego warto wynająć autolawetę w Warszawie?

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to okazje rzadkie albo jednorazowe, przez co kupno takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najtańsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Warszawa w doświadczonej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie wybierana usługa, kiedy potrzebne okazuje się zorganizowanie transportu pojazdu z innego kraju. Zakup samochodu poza Polską jest często bardzo opłacalny, ale często przed nowym właścicielem pojawia się wyzwanie, jak przewieźć samochód, aby koszty nie urosły. Niegdyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin oraz holowanie auta przy pomocy drugiego pojazdu. Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety w Warszawie. Samochód ten posiada system hydrauliczny umożliwiający proste i wygodne opuszczanie platformy i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Solidny system mocowania w dobrze wyposażonych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że pojazd nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym pojazdem jest o wiele prostsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich, jak i długich tras. Co istotne wynajem lawet w Warszawie nie kosztuje wiele, a dodatkowo transport auta z zagranicy można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co także zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne wynajmowana laweta posiada ubezpieczenie OC a także AC. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.