Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Łowicz

Oferujemy firmowy wynajem lawet w Łowiczu dla klientów indywidualnych oraz firm. Mamy biura na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Prowadzimy działalność przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w sytuacji zapotrzebowania klienta, dostarczamy także usługi dla klientów z innych miejsc Polski. Gwarantujemy korzystny, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Łowiczu. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. W naszej ofercie można znaleźć wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Łowiczu.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Bogate doświadczenie a także nabyte w tym czasie kwalifikacje zapewniają pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości zapewnianych usług oraz ich kosztu. Najważniejsze są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi fachowcy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w zakresie wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór odpowiedniej autolawety w Łowiczu to najważniejsza czynność. Samochodów tego rodzaju na rynku jest wiele. Zdecydowaliśmy się na samochody od sprawdzonych i najbezpieczniejszych producentów. Nasz asortyment obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter czy Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa oraz przede wszystkim niską awaryjnością, czego świadectwem są wielorakie testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz portale polskie i zagranicznei doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Łowicz dysponuje bogatą flotą samochodów. Wszelkie dostępne u nas samochody są całkowicie sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są prawidłowo wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (mają ABS, mocne, nowe wyciągarki, ESC, homologacje pomocy drogowej, i inne, i również wygody (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne dają możliwość łatwy załadunek aut. Obsługiwane są za pomocą pilotów umieszczonych w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą wygodnie nawet do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Łowicz – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Pobierana jest również kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja jest zwracana w momencie zwrotu pojazdu, ale nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Konkretna cena wynajmu lawety w Łowiczu jest uzależniona od paru czynników, w tym przede wszystkim od trwania czasu wynajęcia. W przypadku stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Łowicz jest łatwy do wykonania. Istnieje kilka możliwości – telefonicznie, drogą internetową albo osobiście w jednym z firmowych oddziałów. W sytuacji zamówienia internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu danego modelu auta, a następnie wybrać miejscowość, termin odbioru oraz dodatkowe informacje w zakresie zwrotu samochodu.

Lokalizacje odbioru i oddania samochodów to:

  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka

Złożenie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego potrzeba wynająć autolawetę w Łowiczu?

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to okazje sporadyczne lub jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego samochodu stałoby się nieopłacalne. Wówczas najlepsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Łowicz w profesjonalnej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, gdy potrzebne okazuje się zorganizowanie transportu samochodu z innego kraju. Zakup auta poza Polską jest często bardzo opłacalny, ale często przed nowym właścicielem pojawia się wyzwanie, jak sprowadzić samochód, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Kiedyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin oraz holowanie pojazdu przy pomocy drugiego samochodu.

Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety w Łowiczu. Pojazd ten jest wyposażony w system hydrauliczny dający możliwość na proste i wygodne operowanie platformą i szybkie wprowadzanie samochodu. Prawidłowy system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że pojazd pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Wybranie autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich, a także długich tras. Co istotne wynajem lawet w Łowiczu nie kosztuje wiele, a ponadto sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii da się zorganizować w tylko jeden dzień, co także zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Dzięki wynajęciu lawety nie trzeba też płacić za ubezpieczenie. Co ważne autolaweta objęta jest ubezpieczeniem OC a także AC. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.