Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Konin

Oferujemy profesjonalny wynajem lawet w Koninie dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Mamy biura na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w sytuacji zapotrzebowania klienta, dostarczamy również lawety dla podmiotów z innych terenów Polski. Gwarantujemy dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Koninie. Zapraszamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Oferujemy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Koninie.

Artmech funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyte w tym czasie kwalifikacje gwarantują całkowitą satysfakcję i zadowolenie tak samo z jakości zapewnianych usług, a także ich cen. Ważne są dla naszej firmy komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Prowadzimy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – służą pomocą w zakresie wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór odpowiedniej autolawety w Koninie to podstawa. Samochodów tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Udostępniamy samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasz asortyment obejmuje samochody renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy niskim zużyciu paliwa i głównie niską awaryjnością, czego świadectwem są liczne testy przeprowadzane przez specjalistóworaz doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Konin posiada bogatą ofertę autolawet. Każde oferowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne techniczne i mają przeprowadzone przeglądy. Są właściwie wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (wyposażone są w ABS, homologacje pomocy drogowej, mocne, nowe wyciągarki, ESC, i inne, i wygody (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów umieszczonych w środku kokpitu. Samochody mieszczą swobodnie nawet do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Konin – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Koninie w Artmech? Ceny wypożyczenia rozpoczynają się już od 250 zł za dzień. Pobierana jest dodatkowo kaucja, czyli zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja jest zwracana w momencie zwrotu pojazdu, ale nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Koninie zależy od kilku elementów, a głównie od długości okresu wynajęcia. W przypadku stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Konin jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – drogą telefoniczną, online lub też osobiście w jednym z firmowych placówek. W przypadku wynajmu internetowego, należy wejść na podstronę dotyczącą najmu danego modelu auta, a kolejnie wybrać miasto, datę i godzinę odbioru, a także dodatkowe informacje w zakresie zwrotu samochodu.

Punkty odbioru i oddania samochodów to:

  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka

Złożenie zamówienia przez stronę internetową jest darmowe. Dodatkowo można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego warto wynająć autolawetę w Koninie?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, często są to przypadki sporadyczne albo jednorazowe, przez co nabycie takiego pojazdu byłoby po prostu nieopłacalne. W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Konin w profesjonalnej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie wybierana usługa, gdy potrzebne okazuje się zorganizowanie transportu samochodu z innego kraju. Zakup samochodu poza Polską jest zwykle bardzo opłacalny, ale zdarza się, że przed nowym właścicielem pojawia się problem, jak przewieźć samochód, aby koszty nie wzrosły. Kiedyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin oraz holowanie pojazdu przy pomocy drugiego samochodu. Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa transport samochodu przy wykorzystaniu autolawety w Koninie. Pojazd ten posiada system hydrauliczny dający możliwość na łatwe i wygodne opuszczanie platformy i szybkie wprowadzanie samochodu. Solidny system mocowania w dobrze wyposażonych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że samochód pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym pojazdem jest łatwiejsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich oraz długich tras. Co istotne wynajem lawet w Koninie nie kosztuje wiele, a ponadto sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w tylko jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC oraz AC. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.