Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Sieradz

Proponujemy firmowy wynajem lawet w Sieradzu dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Posiadamy oddziały na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w przypadku zapotrzebowania klienta, umożliwiamy również usługi dla klientów z dodatkowych terenów Polski. Gwarantujemy korzystny, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. W naszej ofercie można znaleźć wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Sieradzu.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyte przez ten czas kwalifikacje zapewniają pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, a także ich kosztu. Ważne są dla naszej firmy zadowolenie oraz bezpieczeństwo klientów, z tego powodu też do każdej transakcji prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w zakresie wyboru dopasowanego pojazdu.

Bogata flota

Dobór odpowiedniej autolawety w Sieradzu to najważniejsza sprawa. Pojazdów tego rodzaju na rynku jest wiele. Udostępniamy samochody od najlepszych i polecanych producentów. Nasz asortyment obejmuje samochody renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter albo Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy niskim zużyciu paliwa oraz głównie wysoką bezawaryjnością, co potwierdzają wielorakie testy przeprowadzane przez specjalistówi doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Sieradz posiada bogatą ofertę autolawet. Wszystkie dostępne u nas auta są całkowicie sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są prawidłowo wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (mają mocne, nowe wyciągarki, homologacje pomocy drogowej,ABS, ESC, i inne, oraz udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne dają możliwość łatwy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą swobodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Sieradz – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny zaczynają się od 250 zł za dzień. Pobierana jest dodatkowo kaucja, tzn. zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja oddawana jest w momencie zwrotu pojazdu, ale nie wcześniej, niż zostanie uregulowana pełna płatność za wypożyczenie. Konkretna cena wynajmu lawety w Sieradzu jest uzależniona od paru elementów, w tym przede wszystkim od długości czasu wynajęcia. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Sieradz w naszej firmie jest łatwy do wykonania. Można to zrobić na kilka sposobów – drogą telefoniczną, drogą internetową albo osobiście w jednym z naszych oddziałów. W sytuacji wynajmu internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu wybranego modelu pojazdu, a kolejnie określić miasto, datę i godzinę odbioru i również dodatkowe informacje w temacie oddania samochodu.

Lokalizacje odbioru i oddania samochodów to:

  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka

Złożenie zamówienia drogą online jest darmowe. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę w Sieradzu?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to okazje sporadyczne albo jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. Wówczas najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Sieradz w profesjonalnej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie polecana usługa, gdy konieczne okazuje się przetransportowanie samochodu z innego kraju. Zakup samochodu w innym kraju jest zwykle bardzo opłacalny, jednak zdarza się, że przed nowym właścicielem pojawia się wyzwanie, jak przewieźć pojazd, aby koszty całego przedsięwzięcia nie wzrosły. Niegdyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin a także holowanie auta przy pomocy drugiego samochodu. Najbezpieczniejsze, a przy tym najbardziej korzystne finansowo bywa transport samochodu za pomocą autolawety w Sieradzu. Samochód ten jest wyposażony w system hydrauliczny dający możliwość na proste i wygodne operowanie platformą i szybkie wprowadzanie samochodu. Prawidłowy system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że auto nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym autem jest łatwiejsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Wybranie autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich, a także długich tras. Co najważniejsze wynajem lawet w Sieradzu nie kosztuje dużo, a dodatkowo sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii da się zorganizować w tylko jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty całej operacji.

Dodatkowo w przypadku wynajęcia lawety, nie trzeba płacić jej ubezpieczenia. Co ważne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC i AC. Zapraszamy do nawiązania współpracy.