Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Piotrków Trybunalski

Oferujemy firmowy wynajem lawet w Piotrkowie Trybunalskim dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Mamy biura na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Prowadzimy działalność przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w przypadku zapotrzebowania klienta, świadczymy też lawety dla klientów z dodatkowych terenów Polski. Gwarantujemy dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety. Zapraszamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Zapewniamy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Piotrkowie Trybunalskim.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte przez ten czas kwalifikacje zapewniają pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, jak i ich cen. Ważne są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo klientów, z tego powodu też do każdej transakcji prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w kwestii wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Dobór odpowiedniej autolawety w Piotrkowie Trybunalskim to najważniejsza czynność. Pojazdów tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Udostępniamy samochody od najlepszych i najbezpieczniejszych producentów. Nasza oferta obejmuje pojazdy znanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter albo Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy małym zużyciu paliwa oraz głównie niską awaryjnością, co potwierdzają wielorakie testy przeprowadzane przez ekspertówi doświadczenie i opinie klientów Artmech.

Nasza wypożyczalnia lawet Piotrków Trybunalski posiada bogatą ofertę autolawet. Wszystkie dostępne u nas samochody są w pełni sprawne techniczne i mają przeprowadzone przeglądy. Są bogato wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (wyposażone są w homologacje pomocy drogowej,ABS, ESC, mocne, nowe wyciągarki, i inne, i wygody (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne dają możliwość bezproblemowy załadunek aut. Obsługiwane są za pomocą pilotów znajdujących się w kabinach pasażerskich. Pojazdy mieszczą wygodnie nawet do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Piotrków Trybunalski – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Wymagana jest dodatkowo kaucja, tzn. zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja jest zwracana w chwili zwrotu pojazdu, jednak nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Konkretna cena wynajmu lawety w Piotrkowie Trybunalskim zależy od paru elementów, a głównie od trwania czasu wynajęcia. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Piotrków Trybunalski w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – telefonicznie, drogą internetową lub też osobiście w wybranym z naszych placówek. W przypadku zamówienia internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu wybranego modelu auta, a następnie wybrać miasto, datę i godzinę odbioru, a także dodatkowe informacje w zakresie oddania samochodu.

Miejsca odbioru i oddania pojazdów to:

– Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
– Łódź przy ulicy Tuwima 97
– Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
– Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1

Złożenie zamówienia przez stronę internetową jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę w Piotrkowie Trybunalskim?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, często są to okazje rzadkie lub jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najtańsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Piotrków Trybunalski w doświadczonej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, kiedy konieczne okazuje się przetransportowanie pojazdu z innego kraju. Zakup auta w innym kraju jest zwykle bardzo opłacalny, jednak zdarza się, że przed nowym właścicielem pojawia się problem, jak przewieźć pojazd, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Kiedyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin a także holowanie auta przy pomocy drugiego auta. Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa transport samochodu za pomocą autolawety w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód ten posiada system hydrauliczny umożliwiający proste i wygodne opuszczanie platformy i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach zapewnia stabilność i pewność, że samochód nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym autem jest łatwiejsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich oraz długich tras. Co istotne wynajem lawet w Piotrkowie Trybunalskim nie kosztuje wiele, a ponadto transport auta z zagranicy da się zorganizować w tylko jeden dzień, co także zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co ważne autolaweta posiada ubezpieczenie OC oraz AC. Zachęcamy do kontaktu w sprawie oferty.