Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Płońsk

Proponujemy profesjonalny wynajem lawet w Płońsku dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Mamy biura na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Prowadzimy działalność głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w przypadku zapotrzebowania klienta, umożliwiamy także lawety dla klientów z dodatkowych terenów Polski. Możemy zagwarantować dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Płońsku. Zapraszamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Oferujemy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Płońsku.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie a także zdobyte przez ten czas kwalifikacje zapewniają całkowitą satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, a także ich cen. Najważniejsze są dla nas wygoda oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – służą wsparciem w kwestii wyboru dopasowanego pojazdu.

Bogata flota

Wybór właściwej autolawety w Płońsku to najważniejsza czynność. Autolawet tego rodzaju na rynku jest wiele. Zdecydowaliśmy się na samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasza oferta obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter albo Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa oraz przede wszystkim wysoką bezawaryjnością, co potwierdzają liczne testy przeprowadzane przez specjalistówi doświadczenie i opinie klientów Artmech.

Nasza wypożyczalnia lawet Płońsk posiada bogatą ofertę autolawet. Każde dostępne u nas pojazdy są w pełni sprawne techniczne i posiadają przeprowadzone przeglądy. Są właściwie wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (posiadają m.in. homologacje pomocy drogowej, ESC,ABS, mocne, nowe wyciągarki, i inne, a także udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne dają możliwość bezproblemowy załadunek samochodów. Są sterowane przy pomocy pilotów umieszczonych w kabinach pasażerskich. Samochody mieszczą wygodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Płońsk – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny zaczynają się już od 250 zł za dzień. Wymagana jest również kaucja, tzn. zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja oddawana jest w momencie zwrotu samochodu, jednak nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Płońsku jest uzależniona od paru elementów, a głównie od trwania czasu wynajęcia. W przypadku stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Płońsk jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – drogą telefoniczną, online albo osobiście w wybranym z naszych oddziałów. W sytuacji wynajmu internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą najmu danego modelu samochodu, a kolejnie określić miejscowość, datę i godzinę odbioru oraz dodatkowe informacje w temacie oddania pojazdu.

Lokalizacje odbioru i oddania samochodów to:

  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1

Złożenie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę w Płońsku?

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to sytuacje rzadkie lub jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Płońsk w doświadczonej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie wybierana usługa, gdy potrzebne okazuje się przetransportowanie auta z zagranicy. Zakup pojazdu w innym kraju jest często bardzo opłacalny, jednak często przed nowym właścicielem pojawia się problem, jak sprowadzić samochód, aby koszty nie wzrosły. Niegdyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin oraz holowanie pojazdu przy pomocy drugiego pojazdu. Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu przy wykorzystaniu autolawety w Płońsku. Samochód ten posiada system hydrauliczny dający możliwość na proste i wygodne operowanie platformą i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Prawidłowy system mocowania w profesjonalnych autolawetach zapewnia stabilność i pewność, że pojazd nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich, jak i długich tras. Co istotne wynajem lawet w Płońsku nie kosztuje wiele, a dodatkowo transport auta z zagranicy można zorganizować w tylko jeden dzień, co także zmniejsza koszty całej operacji.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne autolaweta posiada ubezpieczenie OC i AC. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.