Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Sochaczew

Możemy zaoferować profesjonalny wynajem lawet w Sochaczewie dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w sytuacji zapotrzebowania klienta, umożliwiamy także usługi dla klientów z dodatkowych obszarów Polski. Możemy zagwarantować dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Sochaczewie. Zapraszamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. W naszej ofercie można znaleźć wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Sochaczewie.

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte przez ten czas kwalifikacje gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie tak samo z jakości zapewnianych usług, a także ich cen. Najistotniejsze są dla naszej firmy zadowolenie oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu prowadzimy indywidualne podejście. Prowadzimy fachowe doradztwo. Nasi fachowcy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w zakresie wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór właściwej autolawety w Sochaczewie to najważniejsza czynność. Pojazdów tego rodzaju na rynku jest wiele. Udostępniamy samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasza oferta obejmuje pojazdy znanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa oraz głównie wysoką bezawaryjnością, co potwierdzają liczne testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz portale polskie i zagranicznei doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Sochaczew posiada bogatą ofertę autolawet. Wszelkie oferowane przez nas pojazdy są całkowicie sprawne techniczne i mają aktualne przeglądy. Są dobrze wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (mają ESC, homologacje pomocy drogowej,ABS, mocne, nowe wyciągarki, i inne, oraz udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne dają możliwość łatwy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą swobodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Sochaczew – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Pobierana jest dodatkowo kaucja, tzn. zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja oddawana jest w momencie oddania samochodu, jednak nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Sochaczewie jest uzależniona od kilku czynników, a głównie od trwania okresu wynajęcia. W przypadku stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Sochaczew jest łatwy do wykonania. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – telefonicznie, drogą internetową lub też osobiście w wybranym z naszych oddziałów. W przypadku zamówienia internetowego, trzeba wejść na zakładkę dotyczącą najmu wybranego modelu pojazdu, a kolejnie wybrać miasto, datę i godzinę odbioru oraz tożsame informacje w zakresie oddania samochodu.

Lokalizacje odbioru i oddania samochodów to:

  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97

Dokonanie zamówienia drogą online jest całkowicie bezpłatne. Ponadto można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego warto wynająć autolawetę w Sochaczewie?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to sytuacje rzadkie lub jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Sochaczew w doświadczonej firmie zajmującej się tym zagadnieniem.

Jest to szczególnie polecana opcja, kiedy potrzebne okazuje się przetransportowanie samochodu z innego kraju. Zakup pojazdu poza Polską jest zwykle bardzo opłacalny, ale zdarza się, że przed nabywcą pojawia się problem, jak sprowadzić pojazd, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Kiedyś największą popularnością cieszyło się stosowanie haków i lin oraz holowanie pojazdu przy pomocy drugiego pojazdu. Najlepsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa samodzielne sprowadzenie samochodu za pomocą autolawety w Sochaczewie. Pojazd ten jest wyposażony w system hydrauliczny umożliwiający proste i wygodne operowanie platformą i szybkie wprowadzanie samochodu. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że samochód pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od haka. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich, a także długich tras. Co ważne wynajem lawet w Sochaczewie nie kosztuje wiele, a dodatkowo transport auta z zagranicy da się zorganizować w tylko jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co istotne wynajmowana laweta posiada ubezpieczenie OC oraz AC. Zachęcamy do nawiązania współpracy.