Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Inowrocław

Proponujemy profesjonalny wynajem lawet w Inowrocławiu dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały na obszarze Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w sytuacji zapotrzebowania klienta, umożliwiamy także usługi dla podmiotów z dodatkowych terenów Polski. Możemy zagwarantować niski, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Inowrocławiu. Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, przez jaki okres chcesz korzystać z usługi. Oferujemy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Inowrocławiu.

Artmech funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte w tym czasie kwalifikacje gwarantują całkowitą satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości świadczonych usług, a także ich kosztu. Ważne są dla naszej firmy wygoda oraz bezpieczeństwo klientów, z tego powodu też do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w kwestii wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór odpowiedniej autolawety w Inowrocławiu to podstawa. Samochodów tego rodzaju na rynku jest wiele. Udostępniamy samochody od najlepszych i polecanych producentów. Nasz asortyment obejmuje pojazdy renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter albo Peugeot Boxer. Pojazdy te zapewniają komfort obsługi, przy niskim zużyciu paliwa oraz głównie wysoką bezawaryjnością, czego świadectwem są wielorakie testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz portale polskie i zagraniczneoraz doświadczenie i opinie klientów Artmech.

Nasza wypożyczalnia lawet Inowrocław dysponuje bogatą flotą samochodów. Wszystkie oferowane przez nas samochody są całkowicie sprawne techniczne i posiadają aktualne przeglądy. Są właściwie wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (mają homologacje pomocy drogowej, mocne, nowe wyciągarki, ESC,ABS, i inne, i również udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wspomniane wyciągarki elektryczne dają możliwość bezproblemowy załadunek samochodów. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Pojazdy mieszczą swobodnie nawet do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Inowrocław – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny rozpoczynają się już od 250 zł za dzień. Wymagana jest dodatkowo kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja oddawana jest w momencie oddania pojazdu, jednak nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Inowrocław zależy od paru czynników, w tym przede wszystkim od trwania okresu wynajęcia. W przypadku stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Inowrocław w naszej firmie jest łatwy do wykonania. Istnieje kilka możliwości – drogą telefoniczną, online albo osobiście w wybranym z firmowych oddziałów. W sytuacji zamówienia internetowego, trzeba wejść na podstronę dotyczącą wynajmu wybranego modelu samochodu, a następnie wybrać miejscowość, termin odbioru, a także dodatkowe informacje w zakresie oddania samochodu.

Lokalizacje odbioru i zwrotu samochodów to:

  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97

Dokonanie zamówienia przez stronę internetową jest darmowe. Ponadto można je ewentualnie odwołać w ciągu kolejnych 24 godzin.

Dlaczego opłaca się wynająć autolawetę w Inowrocławiu?

Samochód z lawetą może okazać się konieczny w różnego rodzaju sytuacjach, często są to sytuacje sporadyczne lub jednorazowe, przez co nabycie takiego samochodu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Inowrocław w profesjonalnej firmie zajmującej się tym zagadnieniem.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, kiedy konieczne okazuje się zorganizowanie transportu auta z innego kraju. Zakup samochodu poza Polską jest często bardzo opłacalny, ale często przed nabywcą pojawia się wyzwanie, jak przewieźć pojazd, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Niegdyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin oraz holowanie samochodu przy pomocy drugiego pojazdu. Najlepsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa transport samochodu przy wykorzystaniu autolawety w Inowrocławiu. Pojazd ten posiada system hydrauliczny dający możliwość na łatwe i wygodne operowanie platformą i szybkie wprowadzanie samochodu. Prawidłowy system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że auto nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od haka. Dodatkowo kierowanie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety sprawdza się więc w przypadku krótkich, jak i długich tras. Co ważne wynajem lawet w Inowrocławiu nie kosztuje dużo, a dodatkowo sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty całej operacji.

Oszczędność wynikająca z wypożyczenia łączy się nie tylko z brakiem konieczności nabycia lawety, ale także ubezpieczenia. Co ważne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC i AC. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.