Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Bydgoszcz

Możemy zaoferować profesjonalny wynajem lawet w Bydgoszczy dla klientów indywidualnych oraz firm. Mamy biura na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa obok Włocławka. Prowadzimy działalność głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale w sytuacji zapotrzebowania klienta, świadczymy także lawety dla podmiotów z dodatkowych terenów Polski. Możemy zagwarantować niski, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety w Bydgoszczy. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Oferujemy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Bydgoszczy.

Artmech funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych od dawna. Wieloletnie doświadczenie i nabyte w tym czasie kwalifikacje zapewniają pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości zapewnianych usług, jak i ich kosztu. Najważniejsze są dla naszej firmy komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego też do każdego najmu podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Prowadzimy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy to zespół specjalistów – z chęcią służą wsparciem w kwestii wyboru właściwego pojazdu.

Bogata flota

Wybór właściwej autolawety w Bydgoszczy to najważniejsza sprawa. Pojazdów tego rodzaju na rynku jest wiele. Udostępniamy samochody od sprawdzonych i najbezpieczniejszych producentów. Nasz asortyment obejmuje samochody renomowanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter lub Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa oraz przede wszystkim niską awaryjnością, co potwierdzają wielorakie testy przeprowadzane przez specjalistówi doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Bydgoszcz dysponuje bogatą flotą samochodów. Każde dostępne u nas samochody są całkowicie sprawne techniczne i posiadają przeprowadzone przeglądy. Są prawidłowo wyposażone w kwestii bezpieczeństwa (posiadają m.in. mocne, nowe wyciągarki, homologacje pomocy drogowej, ESC,ABS, i inne, a także udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek aut. Są sterowane za pomocą pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Samochody mieszczą swobodnie aż do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Bydgoszcz – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Artmech? Ceny rozpoczynają się już od 250 zł za dzień. Pobierana jest także kaucja, czyli zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia pojazdu, w wysokości 1000 zł. Kaucja oddawana jest w momencie oddania samochodu, jednak nie wcześniej, niż zostanie uregulowana pełna płatność za wypożyczenie. Konkretna cena wynajmu lawety w Bydgoszczy zależy od kilku czynników, a głównie od długości czasu wynajęcia. Dla stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Bydgoszczy jest bardzo prosty i szybki. Wynajęcia można dokonać na różne sposoby – telefonicznie, drogą internetową lub też osobiście w wybranym z firmowych placówek. W przypadku zamówienia internetowego, należy wejść na zakładkę dotyczącą wynajmu danego modelu samochodu, a kolejnie określić miejscowość, datę i godzinę odbioru oraz tożsame informacje w temacie zwrotu samochodu.

Lokalizacje odbioru i zwrotu samochodów to:

  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1

Złożenie zamówienia drogą online jest darmowe. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego warto wynająć autolawetę w Bydgoszczy?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, najczęściej są to przypadki sporadyczne albo jednorazowe, przez co kupno takiego pojazdu stałoby się nieopłacalne. W takiej sytuacji najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Bydgoszcz w doświadczonej firmie oferującej tego typu usługi.

Jest to szczególnie polecana usługa, kiedy konieczne okazuje się zorganizowanie transportu auta z innego kraju. Zakup pojazdu w innym kraju jest często bardzo opłacalny, jednak zdarza się, że przed nabywcą pojawia się wyzwanie, jak sprowadzić samochód, aby koszty nie urosły. Kiedyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin a także holowanie samochodu przy pomocy drugiego pojazdu. Najlepsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa transport samochodu za pomocą autolawety w Bydgoszczy. Samochód ten posiada system hydrauliczny dający możliwość na proste i wygodne operowanie platformą i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Solidny system mocowania w profesjonalnych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że samochód nie zsunie się, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto prowadzenie i manewrowanie jednym pojazdem jest łatwiejsze, niż równoczesne kontrolowanie samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich, a także długich tras. Co ważne wynajem lawet w Bydgoszczy nie kosztuje wiele, a ponadto sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii można zorganizować w zaledwie jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty całej operacji.

Dzięki wynajęciu lawety nie trzeba też płacić za ubezpieczenie. Co ważne wynajmowana laweta objęta jest ubezpieczeniem OC oraz AC. Zapraszamy do nawiązania współpracy.