Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Wypożyczalnia lawet cennik - Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe: Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu, Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę.  Podane ceny są cenami brutto

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia autolawet Artmech Toruń

Oferujemy profesjonalny wynajem lawet dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Baruchowa niedaleko Włocławka. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, jednak w przypadku zapotrzebowania klienta, dostarczamy także lawety dla klientów z dodatkowych miejsc Polski. Możemy zagwarantować dobry, konkurencyjny koszt wypożyczenia lawety. Zachęcamy do na jak długo planowane jest wypożyczenie. Zapewniamy wynajem autolawety krótko- oraz długoterminowy w Toruniu.

Działamy na rynku usług motoryzacyjnych od wielu lat. Bogate doświadczenie i nabyte w tym czasie kwalifikacje gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie zarówno z jakości zapewnianych usług oraz ich cen. Najważniejsze są dla nas zadowolenie oraz bezpieczeństwo klientów, z tego powodu też do każdego najmu prowadzimy indywidualne podejście. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasi fachowcy to zespół specjalistów – służą pomocą w kwestii wyboru dopasowanego pojazdu.

Bogata flota

Dobór właściwej autolawety to najważniejsza sprawa. Pojazdów tego rodzaju dostępnych jest bardzo wiele. Zdecydowaliśmy się na samochody od sprawdzonych i polecanych producentów. Nasza oferta obejmuje samochody znanych marek i modeli, takich jak Mercedes Sprinter czy Peugeot Boxer. Mogą się one poszczycić wysokim komfortem użytkowania, przy małym zużyciu paliwa oraz przede wszystkim wysoką bezawaryjnością, czego świadectwem są wielorakie testy przeprowadzane przez ekspertóworaz doświadczenie i opinie naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia lawet Toruń posiada bogatą ofertę autolawet. Wszelkie dostępne u nas auta są całkowicie sprawne techniczne i posiadają przeprowadzone przeglądy. Są bogato wyposażone w zakresie bezpieczeństwa (posiadają m.in. mocne, nowe wyciągarki, ESC,ABS, homologacje pomocy drogowej, i inne, i udogodnienia techniczne (elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, nawigacja itp.). Wyciągarki elektryczne umożliwiają bezproblemowy załadunek aut. Obsługiwane są przy pomocy pilotów znajdujących się w środku kokpitu. Samochody mieszczą wygodnie nawet do 7 pasażerów.

Wypożyczalnia lawet Toruń – cennik

Ile kosztuje wypożyczenie lawety w Toruniu w Artmech? Ceny rozpoczynają się od 250 zł za dzień. Pobierana jest również kaucja, czyli zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, wynosząca 1000 zł. Kaucja jest zwracana w momencie oddania pojazdu, ale nie przed dokonaniem pełnej płatności za wynajem pojazdu. Dokładna cena wynajmu lawety w Toruniu jest uzależniona od paru elementów, a głównie od długości okresu wynajęcia. Dla stałych klientów możliwe są obniżenia cen.

Jak wynająć lawetę?

Wynajem autolawety Toruń jest łatwy do wykonania. Można to zrobić na kilka sposobów – telefonicznie, online albo osobiście w wybranym z firmowych placówek. W sytuacji zamówienia internetowego, należy wejść na podstronę dotyczącą wynajmu wybranego modelu samochodu, a następnie wybrać miejscowość, termin odbioru i również dodatkowe informacje w zakresie oddania samochodu.

Lokalizacje odbioru i oddania pojazdów to:

  • Krzewent 50a koło Baruchowa, niedaleko Włocławka
  • Warszawa przy ulicy Łopuszańskiej 53
  • Łódź przy ulicy Tuwima 97
  • Toruń przy ulicy Łyskowskiego 1

Dokonanie zamówienia przez stronę internetową jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo możliwa jest anulacja w ciągu pierwszej doby.

Dlaczego potrzeba wynająć autolawetę?

Autolaweta przydaje się w różnego rodzaju sytuacjach, często są to sytuacje sporadyczne albo jednorazowe, co sprawia, że nabycie takiego samochodu byłoby po prostu nieopłacalne. W takiej sytuacji najbardziej korzystne rozwiązanie stanowi wypożyczenie lawety Toruń w profesjonalnej firmie zajmującej się tym zagadnieniem.

Jest to przede wszystkim polecana opcja, kiedy konieczne okazuje się przetransportowanie auta z zagranicy. Zakup auta poza Polską jest często bardzo opłacalny, jednak często przed nabywcą pojawia się wyzwanie, jak sprowadzić samochód, aby koszty całego przedsięwzięcia nie urosły. Kiedyś najpopularniejszym rozwiązaniem było stosowanie haków i lin oraz holowanie auta przy pomocy drugiego samochodu. Najbezpieczniejsze, a jednocześnie najkorzystniejsze finansowo bywa transport samochodu przy wykorzystaniu autolawety. Samochód ten posiada system hydrauliczny umożliwiający proste i wygodne operowanie platformą i tworzenie z niej rampy przeznaczonej do wprowadzenia auta. Prawidłowy system mocowania w dobrze wyposażonych autolawetach gwarantuje stabilność i pewność, że samochód pozostanie na miejscu, a sama laweta nie odczepi od pojazdu. Ponadto kierowanie i manewrowanie jednym autem jest o wiele prostsze, niż jazda samochodu holującego i holowanego. Skorzystanie z autolawety jest dobrym pomysłem w przypadku krótkich, jak i długich tras. Co istotne wynajem lawet w Toruniu nie kosztuje wiele, a ponadto sprowadzenie pojazdu z Niemiec czy Austrii da się zorganizować w zaledwie jeden dzień, co dodatkowo zmniejsza koszty przedsięwzięcia.

Dzięki wynajęciu lawety nie trzeba też płacić za ubezpieczenie. Co ważne autolaweta posiada ubezpieczenie OC a także AC. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.