Masz pytanie? Skontaktuj się! Wyjaśnimy wszystkie kwestie…

Podane ceny są cenami brutto

SamochódCena za dobę
z limitem km
LimitCena za dobę
bez limitu km
Kaucja
Dacia Sandero79zł (sezon letni 59zł - brak klimatyzacji150km/doba99zł (sezon letni 79zł - brak klimatyzacji)500 złWypożycz
Renault Clio89 zł150km/doba109 zł500 złWypożycz
Citroen C4129 zł150km/doba149 zł1000 złWypożycz
Ford Focus kombi129 zł150km/doba149 zł1000 złWypożycz
Citroen Berlingo149 zł250km/doba169 zł1000 złWypożycz
Opel Vivaro (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Trafic (9 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Citroen Jumper (brygadierka 7 osób)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Peugeot Boxer (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus blaszak)180 zł250km/doba200 zł1000 złWypożycz
Renault Master (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Opel Movano (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Fiat Ducato (bus plandeka)250 zł250km/doba280 zł1000 złWypożycz
Pegueot Boxer - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz
Mercedes Sprinter - laweta250 zł350km/doba280 zł1000 złWypożycz

Opłaty dodatkowe:

Wyjazd za granicę – 123 zł za cały okres wynajmu
Dodatkowy kierowca 12,30zł za dobę

Zapoznaj się z naszymi Ogólnymi warunkami najmu

Wypożyczalnia aut Toruń

Wypożyczenie auta to wyjątkowo korzystne rozwiązanie pod względem finansowym oraz czasowym. Klient używa pojazdu wyłącznie przez dowolny okres i nie musi przejmować się kosztami związanymi z długoterminowym utrzymywaniem samochodu. Z uwagi na te dwie podstawowe zalety, rozwiązanie takie jak tani wynajem aut w Toruniu cieszy się coraz większą popularnością. Z usług wypożyczalni korzystają tak samo klienci indywidualni, jak i biznesowi. Jeśli interesuje Cię taka kwestia jak wynajem pojazdu Toruń i okolice stanowią jeden z obszarów naszego działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Artmech.

Wynajem samochodów Toruń – dlaczego warto nam zaufać?

 • Firma Artmech posiada szeroką ofertę aut na wynajem – od pojazdów osobowych, przez busy i samochody dostawcze, aż po solidne lawety.
 • Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem.
 • Każde auto udostępniane klientom jest przystosowane do bezpiecznej i komfortowej podróży.
 • Klient podczas składania zamówienia online nie ponosi żadnych kosztów. Wypożyczenie auta w Toruniu można odwołać do 24 godzin.
 • Zapewniamy nowoczesny serwis, służący potrzebom osób ceniących swój czas i kompleksowa obsługę.
 • Dbamy o to, aby wynajem auta, jego naprawa lub serwis przebiegały sprawnie i bezproblemowo.
 • Swoją działalność opieramy na wielu latach obecności na rynku i doświadczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dla kogo przeznaczona jest wypożyczalnia samochodów osobowych Toruń?

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób zamierzających wypożyczyć samochód na określony czas. Flotę wypożyczalni chętnie wykorzystują właściciele przedsiębiorstw, którzy nie chcą kupować aut na firmę. Dzięki wypożyczeniu samochodu, mogą oni stwierdzić, ile aut faktycznie potrzebują i w jakich okresach czasu ich eksploatacja jest największa. Wynajem aut w Toruniu to profesjonalny i niedrogi sposób, by zapewnić pracownikom lub klientom komfortowy środek transportu. Oszczędności wynikające z takiego rozwiązania łatwo można przeliczyć na miesięczne zyski, zwłaszcza jeśli korzysta się z usług punktu takiego jak tania wypożyczalnia samochodów w Toruniu. W naszym przypadku konkurencyjna cena idzie w parze z doskonałą jakością aut.

Wypożyczania pojazdów Toruń to również świetna opcja dla osób prywatnych. Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają klienci potrzebujący usługi transportowej lub tacy, którzy musieli oddać własne auto do naprawy w warsztacie. Motywacje mogą być jeszcze inne sytuacje, np. organizacja grupowego wyjazdu ze znajomymi wymaga znalezienia wygodnego środka transportu, który zadowoli wszystkich zainteresowanych. Co więcej koszt wypożyczenia rozkłada się wtedy na kilka osób i może się nawet zdarzyć, że cena nie przewyższy innych środków komunikacji, a na pewno umożliwi znacznie większą swobodę i komfort w przemieszczaniu się, bez zbędnych przystanków.

Czasem zdarza się też, że samochody są wynajmowane na kilka dni po to, żeby użytkownik ocenił auto w codziennych warunkach i mógł zdecydować, czy chce kupić dany pojazd. Na takie rozwiązanie decydują się głównie osoby, które myślą o przeznaczeniu większych środków finansowych na kupno konkretnego modelu auta, bez innej możliwości wcześniejszego zweryfikowania samochodu. Warto więc pamiętać, że w kwestii takiej jak wypożyczenie samochodu Toruń jest miastem oferującym wiele korzystnych rozwiązań.

Wynajem aut w Toruniu – zalety

Jakie są podstawowe plusy wypożyczenia samochodu na własny użytek, niezależnie od tego, jak długo trwa wynajem? To zależy przede wszystkim od potrzeb danej osoby. Dla każdego klienta znaczenie ma inna kwestia, a do tych kluczowych należą jednak:

 • Komfort – samochody są bardzo wygodne dla kierowców, jak i pasażerów.
 • Oszczędność – wypożyczenie pojazdu jest rozwiązaniem ekonomicznym w krótkim okresie czasu. Często koszty można też podzielić pomiędzy wszystkich uczestników wycieczki.
 • Bezpieczeństwo – pojazdy znajdujące się w ofercie naszej firmy spełniają rygorystyczne europejskie standardy i są na bieżąco serwisowane.
 • Bezproblemowy dostęp do szerokiej floty – aby wynająć auto, należy spełnić kilka prostych warunków.
 • Elastyczna oferta – wynajem samochodu może trwać tak długo jak potrzebuje tego klient. Jest też możliwość przedłużenia okresu wypożyczenia.

Jak wynająć samochód w Toruniu?

Auto można zarezerwować na naszej stronie internetowej, podając informacje takie jak: miejsce, data i godzina odbioru oraz zwrotu pojazdu. Odbiór i zwrot samochodu jest możliwy wyłącznie w godzinach pracy oddziału, czyli: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Prosimy jednak mieć na uwadze, że konkretny model auta nie jest gwarantowany, ale zawsze otrzymasz pojazd tej samej klasy. Najemca musi mieć skończone 21 lat i posiadać dokumenty takie jak: prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport. Warto pamiętać, że jeśli potrzebna jest Ci sprawdzona wypożyczalnia samochodów Toruń jest miastem, gdzie można znaleźć rzetelny punkt wynajmu aut.

Jak wygląda cennik wynajmu aut Toruń

Wypożyczalnia aut Artmech przywiązuje ogromną wagę do tego, aby koszty związane z wynajmem samochodów były przejrzyste, a ceny – korzystne dla wszystkich klientów. Użytkownicy naszej floty pojazdów są poinformowani o opłatach z góry, żadne koszty nie są ukryte, a ceny nie zmieniają się podczas obowiązywania umowy. Nasza wypożyczania samochodów w Toruniu na pierwszym miejscu stawia transparentność i uczciwość, dlatego ceny poszczególnych modeli można łatwo sprawdzić na stronie internetowej. Koszt wynajęcia różni się w zależności od rodzaju pojazdu oraz od limitu przejechanych kilometrów. Inna jest cena za wypożyczenie auta z limitem km na dobę, a inna – bez tego ograniczenia. Na początku chcemy też poinformować, że niezależnie od sytuacji, pobierana jest kaucja wynosząca 500 lub 1000 zł. Kaucja jest zwrotna pod warunkiem, że osoba wypożyczająca wypełni zapisy umowy. Warto również dodać, że możliwe są dwie opłaty dodatkowe – wyjazd za granicę (123 zł za cały okres wynajmu) oraz dodatkowy kierowca 12,30 zł za dobę.